Uczniowie klas pierwszych wyjechali na wycieczkę integracyjną do Wioski Indiańskiej w Runowie. Był to idealny sposób na spędzenie czasu wolnego w gronie klasowym. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, która dostarczyła nam mnóstwo atrakcji wróciliśmy do szkoły bardzo zadowoleni. Mieliśmy okazję poznać Wielkiego Wodza, który wprowadził nas w tajniki życia Indian. Opowiadał o kulturze oraz tradycjach swoich przodków. Indianie oprowadzali nas po wiosce, pomalowali nam twarze w różne wzory. Były gry i zabawy z Wielkim Wodzem. Chcąc zostać prawdziwymi Indianami musieliśmy nauczyć się jeździć konno. Każdemu uczestnikowi zostało nadane indiańskie imię. Na koniec mogliśmy skorzystać z przejażdżki wozem konnym. Był też czas na zjedzenie smacznej kiełbaski z ogniska.