Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2020/21

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Pracownicy Szkoły!

Przed nami kolejny rok szkolny. Podobnie, jak ten, który właśnie się kończy - inny, niż dotychczasowe. Także jego inauguracja będzie szczególna- nie organizujemy okolicznościowej akademii, nie będzie przemówień, wielkiej gali. Bardzo proszę wszystkich o zachowanie zasad, stosowanie się do regulaminów i procedur obowiązujących w szkole, bo ich cel jest jeden: nasze wspólne bezpieczeństwo. O tych zasadach będziemy na bieżąco informować wszystkich zainteresowanych przez stronę internetową szkoły, dziennik elektroniczny, czy wychowawców.
Z tego też powodu, by jak najbardziej ograniczyć przebywanie wielu osób w szkole, wstęp do niej będą mieli tylko uczniowie oraz pracownicy. Również plan zajęć zostanie tak zorganizowany, 
by w tym samym czasie przebywało na terenie szkoły jak najmniej osób, ale to wiąże 
się z wydłużeniem czasu pracy szkoły.

Niezmienne natomiast są życzenia: wszystkim Uczniom, ich Rodzicom oraz Pracownikom Szkoły życzę, by, mimo wszystko, był to dobry, pełen dużych i małych sukcesów rok szkolny; byśmy byli zdrowi, otwarci na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności. I przede wszystkim życzę spokoju, 
by każdy z nas mógł jak najlepiej realizować zadania, które życie stawia codziennie przed nami.

                                                                                  Z poważaniem

                                                                                  Jolanta Wiśniewska

                                                                                  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3
                                                                                 im. Janusza Korczaka w Słupsku

 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

KLASY I więcej

KLASY II- III więcej

KLASY IV - VIII więcej

0
0
0
s2sdefault