Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Warning: getimagesize(/7sp3slupsk/images/2017-2018/Konkurs_międzynarodowy/001.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /7sp3slupsk/plugins/content/social2s/social2s.php on line 1660

Ogromny sukces naszych uczniów

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

NA MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM I FOTOGRAFICZNYM NAŚLADOWANIE ORAZ MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE

KRÓTKICH FORM LITERACKICH POESIA SEMPER REFORMANDA

001Dnia 09.09.2017 r. w Sali Widowiskowej Szkoły Podstawowej w Kobylnicy odbyła się gala rozdania nagród dla laureatów Międzynarodowego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego NAŚLADOWANIE. Jury w składzie:

1. Anna Sujecka - historyk sztuki i pracownik Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku,

2. Krystyna Mazurkiewicz-Palacz - Kierownik Delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Słupsku,

3. ks. Wojciech Froehlich–proboszcz parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Słupsku,

4. Sylwia Pilarek – nauczyciel ZSS w Kobylnicy

wyłoniło zwycięzców. Naszą szkołę reprezentował uczeń Damian Jankowski z klasy VII c, który zdobył I miejsce w kategorii wiekowej od 11 do 15 roku życia. Wykonał on pracę fotograficzną pt. „Ewangelia drogą do nieba”.

Natomiast druga część spotkania poświęcona była rozdaniu nagród laureatom Międzynarodowego Konkursu Krótkich Form Literackich POESIA SEMPER REFORMANDA. Na konkurs ten wpłynęło 128 prac w języku polskim i niemieckim. Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

1. dr hab. prof. nadzwyczajny AP Daniel Kalinowski, Dziekan Wydziału Filologiczno-Historycznego Akademii Pomorskiej,

2. Danuta Sroka, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku,

3. ks. Sławomir Janusz Sikora, proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Szczecinie.

Naszą szkołę reprezentował m.in. Jakub Dusza z klasy V b, który zdobył I miejsce w dziedzinie poezji w kategorii wiekowej do lat 11. Napisał on utwór pt. „Nie widziałem, a uwierzyłem”.

Z kolei uczeń Samuel Urbaniak z klasy VI e zdobył wyróżnienie w dziedzinie poezji w kategorii wiekowej od 12 do 18 roku życia. Był on autorem utworu „Boża miłość”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za współpracę! Zwycięzcom gratulujemy sukcesu oraz życzymy dalszego rozwoju!