Rekrutacja 2018/2019 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Spotkanie z organami

Spotkanie z organami 004W ramach poszukiwania ciekawych firm edukacji uczniowie klasy 7e uczestniczyli w spotkaniu z zabytkowymi organami. Projekt „Spotkanie z zabytkowymi organami kościoła zamkowego w Słupsku" jest częścią integralna międzynarodowego projektu pod nazwa „Rekonstrukcja barokowych organów w Słupsku dla edukacji muzycznej w wychowania przez sztukę dzieci i młodzieży oraz promocji kultury regionu w kraju i za granicą”. Pan Janusz Dudziński twórca programu, organista i nauczyciel informatyki w SP4, poprowadził uczniów ścieżka historyczna Słupska, pokazał krypty i kości Dominikanów ukryte w podziemiach Kościoła Św. Jacka. Zachwycił przepiękna gra na organach.

 

Spotkanie z organami 001

Spotkanie z organami 003

Spotkanie z organami 005

Spotkanie z organami 002

0
0
0
s2sdefault