Rekrutacja 2018/2019 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Bieg charytatywny dla WOŚP

Bieg charytatywny WOŚP 004Bieg charytatywny dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Biegamy z Sercem” odbył się 14.01.2018r. o godz. 12.00. Naszą szkołę reprezentowało kilkanaście osób wraz z Rodzicami z klasy IV i V a. Każdy z nas wrzucił 30zł aby pomóc w tym roku noworodkom. Pogoda nas nie rozpieszczała, przy mroźnej pogodzie, ale gorących sercach pokonaliśmy dystans 4km. Na koniec odbyło się nagradzanie osób w kategoriach generalnych, ale również w kategorii najmłodsi uczestnicy. Miłym zaskoczeniem, okazało się, wręczenie naszym najmłodszym z klasy IVa sportowych koszulek w nagrodę. Oczywiście również było losowanie nagród, w którym kilka z naszej szkoły udało się coś fajnego wylosować. Bieganie jest super a pomaganie potrzebującym jeszcze fajniejsze. Będziemy na pewno za rok. Siema!

 

Bieg charytatywny WOŚP 001

Bieg charytatywny WOŚP 002

Bieg charytatywny WOŚP 003