Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Pasowanie na uczniów klas pierwszych

3 września 2018 roku pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.

Miało to miejsce podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Najmłodsi uczniowie swoją przygodę rozpoczęli w salach lekcyjnych, gdzie otrzymali do podbicia bilet podróżnika oraz chusty. Spotkanie w sali gimnastycznej odbyło się w atmosferze zabawy. Atrakcji nie brakowało.

IMG 5089

Podczas imprezy dzieci odwiedziły większe miasta Polski, w których musiały wziąć udział w różnych zabawach i zadaniach. Poradziły sobie z nimi znakomicie! Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie oraz tradycyjne pasowanie na uczniów wielkim ołówkiem, które wzbudziło wiele emocji. Po części oficjalnej na wszystkich uczestników uroczystości czekał przygotowany w klasie pyszny tort. Na pamiątkę tego podniosłego wydarzenia dzieci otrzymały od wychowawców drobne upominki. Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a pierwszakom życzymy wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy oraz samych miłych dni w murach naszej szkoły.

 PICT1470

IMG 5095

IMG 5091

IMG 5092

IMG 5100

IMG 5115

 

 

 

 

 

0
0
0
s2sdefault