Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Szkolne obchody Dnia Głośnego Czytania

23.10. 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku odbył się Dzień Głośnego Czytania
ze Słodziakami, w której brało udział 6 klas, oraz zaproszeni goście - rodzice, dziadkowie, nauczyciele i dzieci ze świetlicy szkolnej.

 

 

DSC04178

 

Impreza rozpoczęła się od powtarzania rymowanek o słodziakach wymyślonych przez dzieci, następnie wszystkie klasy prezentowały mandale z portretami słodziaków, układały je po kole wraz ze słodziakami, które przyniosły z domu. W tym czasie zaproszeni goście mogli rozwiązywać słodziakowe krzyżówki i łamigówki oraz pograć w wyścigi świeżaków - grę planszową. Zaproszeni goście czytali również wybrane opowiadania dzieciom z książki Gang Słodziaków - po czym dzieci odpowiadały na zadawane do niej pytania. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy
do piosenki "Chodź poznaj Gang Słodziaków". Nie obyło się oczywiście bez słodkiej niespodzianki. Wszystkie dzieci otrzymały słodkości w ramach podziękowań za aktywne czytanie przez 21 dni
oraz za udział w imprezie.

 

DSC04176

0
0
0
s2sdefault