Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Niepodległościowy tor przeszkód

6 listopada 2018 r.,  uczniowie klas I – III uczestniczyli w potyczkach sportowych, pod hasłem „Niepodległościowy tor przeszkód”. Sportowe zmagania uczniowie rozpoczęli od wojskowej rozgrzewki.  Następnie wzorową, żołnierską postawę, starali się zaprezentować podczas marszu w takt piosenki „Maszerują strzelcy, maszerują”.

2

Przy dźwiękach niepodległościowych piosenek, uczniowie pokonywali kolejne, żołnierskie zadania: bieg z chorągiewkami, rzut granatem, wyścigi w czołgach, skoki komandosów, czy jazdę konną ułanów.  Spotkanie zakończyło się defiladą uczniów po sali gimnastycznej.

„Niepodległościowy tor przeszkód” rozpoczął cykl imprez i uroczystości związanych z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

3

5

6

8

10

11

IMG 0954

0
0
0
s2sdefault