Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

XIII Pomorski Bieg Niepodległości

XIII Pomorski Bieg Niepodległości

Dobry występ naszych uczniów podczas XIII Pomorskiego Biegu Niepodległości. W Biegu, łącznie we wszystkich kategoriach, rywalizowało 26 drużyn z różnych ośrodków województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Szkołę reprezentowali: Wiktoria Pańka, Mateusz Stankiewicz i Damian Jankowski. Nasi uczniowie uzyskali dobry czas biegu na orientację, pokonując ponad 8 kilometrową trasę w 121 minut (limit był 130 min.). Świetnie spisał się zwłaszcza Mateusz Stankiewicz, który wystrzelał z kbks na strzelnicy 56 pkt. na 60 możliwych, dobrze także odpowiedział na 8 z 10 pytań historycznych. Reprezentacja naszej szkoły uplasowała się na miejscach 5-8, wśród 13 teamów
w naszej kategorii wiekowej. Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne, pamiątkowe medale i koszulki
z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości. Zwycięzcami została ekipa Gimnazjum nr 2, czyli formalnie również nasi uczniowie, prowadzeni przez P. Bogdana Barcikowskiego.

Nagrody uczestnikom wręczali Starosta Powiatu Słupskiego Zdzisław Kołodziejski, oraz marszałek Józef Piłsudski (którego gościliśmy dzień wcześniej w naszej szkole, boisko przy G2), z grupy rekonstrukcyjnej Wojska Polskiego z Trzebiatowa.

 

xiii004

 

xiii001

xiii002

 

0
0
0
s2sdefault