Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Koncert patriotyczny "Tożsami w pieśni"

Dnia 13 listopada w naszej szkole odbył się koncert patriotyczny pod nazwą „Tożsami w pieśni”. Uczniowie wraz z wychowawcami pieczołowicie przygotowali się do występu, prezentując ciekawe stroje i rekwizyty. Można było usłyszeć szeroki repertuar pieśni. Nie tylko patriotycznych, towarzyszących naszym rodakom na frontach wojennych czy w walkach powstańczych, ale także te, które po prostu związane są z państwem polskim. Nie zabrakło też występu nauczycieli, którzy zaprezentowali wraz ze szkolnym zespołem wokalnym „Urwisy” chwytającą za serce piosenkę „Niepodległość. Wszyscy z uwagą podziwiali artystów i nagrodzili ich brawami.

TWP005

TWP003

TWP002

TWP006

TWP007

TWP009

0
0
0
s2sdefault