Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Pierwsze międzynarodowe projektowe spotkanie w Póvoa de Varzim w Portugalii

            W dniach 8-11 stycznia 2019 r. odbył się pierwszy międzynarodowy wyjazd w ramach realizacji projektu ERASMUS+ M.A.T.H.S.: More Active Teachers With Happier Student.
W spotkaniu wzięli udział nauczyciele sześciu krajów partnerskich biorących udział w w/w przedsięwzięciu: Portugalii, Turcji (2 szkoły), Hiszpanii, Polski i Grecji. Spotkanie prowadziła Pani Anabela Torre z Portugalii, będąca głównym koordynatorem projektu. W trakcie pierwszego dnia wizyty wszyscy uczestnicy spotkania przedstawili prezentacje dotyczące swojego kraju, miasta oraz systemu edukacji, a także programu matematyki w swoich państwach. Ustalili także daty kolejnych międzynarodowych spotkań projektowych, podział obowiązków i zadań związanych
z programowaniem testu matematycznego, który zostanie stworzony przez nauczycieli poszczególnych szkół w trakcie najbliższych dwóch miesięcy.

            W kolejnym dniu wizyty wszyscy nauczyciele udali się do miejscowości Porto. Gospodarze oprowadzili uczestników wycieczki po tym pięknym mieście, leżącym nad Oceanem Atlantykiem. Wieczorem, podczas pożegnalnej kolacji osobom biorącym udział w realizacji projektu wręczono certyfikaty.

            Było to bardzo interesujące i twórcze spotkanie, dzięki któremu uczestnicy projektu poznali się wzajemnie i rozdzielili zadania na najbliższe dwa lata.

002match

003match

001match

0
0
0
s2sdefault