Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Zwyciężyli w konkursie historycznym

 Dnia 07.03.2019 r. w Szkole Podstawowe nr 2 w Słupsku odbył się XVII Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Poczet królów i książąt polskich” –  „Jagiellonowie”. W konkursie wzięły udział trzyosobowe reprezentacje szkół podstawowych ze Słupska. Konkurs składał się z dwóch etapów: indywidualnego testu wiadomości, po którym wyłoniono „Mistrza Wiedzy Historycznej”, a tytuł ten zdobył uczeń naszej szkoły Samuel Urbaniak z kl. VII e oraz części ustnej, przeprowadzonej
w formie quizu, gdzie uczniowie odpowiadali zespołowo. I miejsce w ogólnej klasyfikacji zajął zespół z naszej szkoły w składzie: Natalia Radziejewska, Igor Lachowicz oraz Samuel Urbaniak. Gratulujemy!!!

001jagie

002jagie

0
0
0
s2sdefault