Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Dzień Autyzmu w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Autyzmu.

            Grupa wolontariuszy naszej szkoły, pod opieką p. Justyny Suruło, wybrała się w tym terminie do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, by wspomóc nauczycieli w przeprowadzeniu zabawy dla najmłodszych uczniów.

            Nasze zadania polegały na obsłudze wielu stoisk, m.in. lukrowanie ciasteczek, zabawy z ciastoliną, slimem, bańkami czy balonami. Wolontariusze dzielnie wspierali nauczycieli, wykazując się dużym zaangażowaniem.

            To spotkanie na pewno podniosło świadomość naszych uczniów oraz wzmocniło postawy akceptacji i tolerancji wobec osób z tym zaburzeniem.

001autyzm

003autyzm

004autyzm

002autyzm

0
0
0
s2sdefault