Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Sukces naszych uczniów

Dnia 28 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Wojewódzkim Konkursie Recytatorsko - Pastycznym Poezji Władysława Broniewskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i Danuty Wawiłow ph. Ocalić od zapomnienia.

W części recytatorskiej zaprezentowało się 75 uczestników z 16 szkół podstawowych. Każdy uczestnik recytował wybrany przez siebie utwór. Bardzo miło nam ogłosić, że w każdej kategorii nasi recytatorzy zajęli wysokie miejsca ;)

w kategorii klas IV: nagroda Dziecięcego Jury -  Agata Borusińska

w kategorii klas V: II m. – Natalia Górska

w kategorii klas VI: I m. – Dominika Staciwa

w kategorii klas VII: III m. -  Zuzanna Majkowska

                               nagroda Dziecięcego Jury – Zuzanna Majkowska

w kategorii klas VIII: II m. Michalina Kurowska

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

001ocalic

0
0
0
s2sdefault