Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

"LEKKIE PIÓRKO"

SUKCES W TURNIEJU POETYCKIM "LEKKIE PIÓRKO"

Spośród wielu uczestników V edycji Turnieju Poetyckiego Twórczości Własnej Dzieci i Młodzieży "Lekkie Piórko" do finału zostali zaproszeni uczniowie naszej szkoły. Wśród wyróżnionych, którzy osobiście zaprezentowali swój utwór na scenie Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, znaleźli się:

Pola Borusewicz, Hanna Dąbrowska, Zoja Drzazgowska, Teon Chmura, Julia Lum, Zuzanna Klimek, Otylia Kwiecień, Weronika Witczak, Martyna Zabiegły, Jakub Dusza, Kornelia Grzywnowicz, Izabela Jończyk, Natalia Radziejewska, Marta Szczudrawa, Mateusz Szubski, Jagoda Szweda.

Nasi młodzi literaci dumnie reprezentowali szkołę. W kategorii klas młodszych najlepsi okazali się:

  • Hanna Dąbrowska z klasy IV e - I miejsce
  • Weronika Witczak z klasy I d - II miejsce
  • Teon Chmura z klasy IV e - III miejsce

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i życzymy kolejnych sukcesów!

001poeta

0
0
0
s2sdefault