Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Po miesiącach wytężonej pracy, 19 czerwca 2019 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.00 w sali gimnastycznej odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w klasach I-III. Uroczystość  rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły Pani Jolanta Wiśniewska. Później nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów uczniom wyróżniającym się swoją postawą. W bieżącym roku szkolnym zaszczytny tytuł Ucznia Roku został przyznany w każdym pionie.

DSC00403

W klasach I Uczniem Roku została – Weronika Witczak z klasy Id, w klasach II – Zofia Janikowska reprezentantka klasy IId, a w klasach III – Maciej Ptak uczeń klasy IIIa. Ponadto Milena Wilkowska z klasy IIe została uhonorowana tytułem Mistrz Plastyki, Hanna Żurawska z klasy IIIa otrzymała tytuł Mistrza Recytacji, natomiast Czytelnikiem Roku została Maja Zarzycka z klasy Ic.

DSC00415

Uczniowie każdej klasy wybrali również MISTRZA SAVOIRE-VIVRE, tzn. takiego ucznia, którego zachowanie wszyscy chcieliby naśladować. Tytuł ten w poszczególnych klasach otrzymali:

0 - Hubert Faliński

Ia – Kaja Głowania

Ib – Maja Floriańska

Ic – Marianna Szumiło

Id – Weronika Witczak

IIa – Julia Życińska

IIb – Wiktor Felskowski

IIc – Oliwier Kowalski

IId – Jan Labryga

IIe – Aleksandra Nowak

IIIa – Maria Nowakowska

IIIb – Samuel Zaremba

DSC00420

DSC00421

DSC00422

DSC00426

Mistrz Frekwencji – to uczeń, który ma na swoim koncie 100% frekwencję. Tytułem tym w pionie klas I-III w bieżącym roku szkolnym zostało uhonorowanych 9 uczniów. Są to:

Marcin Bartkowski – Id

Weronika Kulińska – Id

Gabriel Ignacik – IIa

Patryk Roszkowski – IIa

Remigiusz Wegner – IIa

Julian Lanz – IIc

Artur Błachnio – IIe

Hanna Germann – IIe

Nadia Stencel – IIIa

DSC00428

DSC00431

Dyplomy otrzymali także uczniowie, którzy uzyskali wysokie lokaty w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” oraz w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Świetlik”.

„KANGUR”

Adam Nowak - IIc

Antonina Grzegorowska - IIe

Ewa Napierkowska - IId

Zofia Janikowska - IId

Marek Żołecki - IIe

DSC00435

,,ŚWIETLIK’’

Stanislaw Burda – IIe

Zofia Janikowska – IId

Karolin Kończyk – IId

Antonina Zietarska - IId

DSC00439

Tym osobom, które w bieżącym roku szkolnym przyniosły największą ilość makulatury RR ufundowała nagrody. Nagrody te otrzymują:

Piotr Markowski – klasa IIc

Adam Cichosz – klasa IIe

Paulina Petlakowska – klasa IIa

Patryk Knuth – klasa IIe

Alan Pancek – klasa IIa

Klaudia Jaczewska – klasa IIIa

Mikołaj Mierzejewski – klasa Id

Zuzanna Klimek – klasa Id

Weronika Stępień – klasa IIIa

Otylia Kwiecień – klasa IId

Podziękowania również zostały złożone rodzicom uczniów klas III, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

DSC00448

Po spotkaniu w sali gimnastycznej uczniowie po raz ostatni spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie odebrali swoje świadectwa promocyjne.

Wszystkim życzymy słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji!