Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

FESTYN RODZINNY 2019

FESTYN RODZINNY 2019

"Szkoła i rodzina to jedna drużyna"

28 września 2019 r. odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Szkoła i rodzina to jedna drużyna”.
Ta huczna i radosna impreza stała się tradycją naszej szkoły.

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Wychowawcy, Nauczyciele i Przyjaciele “Trójki” – szczerze, serdecznie i bardzo gorąco dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie imprezy! A naprawdę jest za co! Dzięki Wam podczas sobotniej zabawy mogliśmy skorzystać z wielu ciekawych atrakcji. Jak co roku, dużą popularnością cieszyła się kawiarenka, gdzie królowały domowe wypieki. Na stoiskach przygotowanych przez poszczególne klasy można było zakupić tosty, hot dogi, pierogi, popcorn, frytki, gorącą zupę czy kolorowe galaretki, babeczki, lody, świeżo wyciskane soki

i owocowe koktajle. Wśród dziewcząt dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska kosmetyczne, gdzie można było wystylizować włosy i zrobić tatuaż. Chłopcy zapoznawali się z wyposażeniem wozu strażackiego, a także - na stanowisku militarnym - podziwiali dawną broń i mundury wojskowe z czasów II wojny

światowej. Pchli targ był miejscem, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie, np. interesujące książki, które inni już przeczytali. Jak zawsze wielu zainteresowanych skupiały stoiska z rękodziełem. Najmłodsi chętnie korzystali z zabaw na świeżym powietrzu, wyczarowując ogromne bańki mydlane i szalejąc na elektrycznych

deskorolkach. Na tegorocznym festynie nie zabrakło miłośników malarstwa, którzy dzielnie licytowali obrazy podczas aukcji. Wszystkim uczestnikom rozrywkę zapewniła grupa wokalna “Urwisy”,
a wzrokowcy mogli delektować się występami tanecznymi. Niezwykle zacięta była rywalizacja grona pedagogów z rodzicami w trakcie meczu piłki siatkowej. Dopiero set decydujący (tie-break) pozwolił wyłonić drużynę zwycięzców, którą został zespół rodziców.

Gratulujemy!

Rodzinna atmosfera i zaangażowanie sprawiły, że wspólna zabawa była bardzo udana.

001FEST

002FEST

003FEST

004FEST

018FEST

007FEST

009FEST

017FEST

020FEST

027FEST

032FEST

031FEST

021FEST

0
0
0
s2sdefault