Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Wolontariusze w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Wolontariusze w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

 

         31 października wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunem – p. Justyną Suruło - odwiedzili uczniów w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, aby pomóc  w przeprowadzeniu jesiennych warsztatów. Podczas zajęć wolontariusze wspierali uczniów podczas pieczenia ciasteczek, wykonywania lampionów, jesiennych obrazków czy lepienia jeżyków z masy solnej .
To już kolejne zajęcia w ośrodku. Jak zwykle było wesoło, kolorowo  i bardzo przyjemnie. Wizyta potwierdziła, że nasi wolontariusze to niezwykle wrażliwi i otwarci na drugiego człowieka uczniowie. Już umówiliśmy się na kolejne  – mikołajkowe - spotkanie.

001warsz

002warsz

003warsz

004warsz

005warsz

006warsz

007warsz

008warsz

0
0
0
s2sdefault