"Przedsiębiorczość i MY" - sukces naszych uczniów!

20 listopada uczniowie klasy 8 e wraz z opiekunem panią Anną Kabatek uczestniczyli w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Słupsku w międzyszkolnym konkursie pn. „Przedsiębiorczość i MY”. Konkurs odbył się w ramach Światowego Tygodni Przedsiębiorczości. Głównym celem konkursu był rozwój ekonomicznych zainteresowań młodzieży oraz przedsiębiorczych postaw i zachowań oraz umożliwienie uczniom określenie własnych predyspozycji zawodowych oraz kształtowanie kompetencji miękkich. Konkurs został przygotowany w formie zabawy polegającej na rozwiązywaniu drużynowo zadań, wymagających umiejętności logicznego i niekonwencjonalnego myślenia, spostrzegawczości, zapamiętywania, czytania ze zrozumieniem, kreatywności i pomysłowości. Zadaniem każde klasy było przygotowanie „okrzyku dopingującego” drużynę/klasę do rywalizacji konkursowej, a także przygotowanie prezentacji „Osoby przedsiębiorczej”, Ósmoklasiści z naszej szkoły okazali się nie do pokonania.
Zajęli I miejsce. Należą się im gratulacje.

002kab

001kab

003kab

004kab

0
0
0
s2sdefault