Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Z wizytą u prezydentek miasta

Prezydentki Miasta Słupska gościły dziś uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku. Opowiadały im, w ramach swego rodzaju lekcji obywatelskiej, o znaczeniu Urzędu Miejskiego w Słupsku, roli
w życiu mieszkańców i zadaniach, jakie pracownicy ratusza wykonują. Nasi goście zadawali mnóstwo ciekawych pytań dot. dróg, budowy nowych nieruchomości, utrzymania czystości
w mieście itd.

Na zakończenie uczniowie wręczyli Pani Krystynie Danileckiej-Wojewódzkiej Prezydentce Miasta Słupska oraz Pani Marcie Makuch Wiceprezydentce Miasta Słupska pamiątkowe upominki - dyplomy i coś słodkiego. A na zakończenie, dzieci spotkały Pana Marka Golińskiego Wiceprezydenta Miasta Słupska, który także porozmawiał z nimi o miejscu, w jakim pracuje oraz opowiedział kilka historii dot. jego drogi zawodowej.

001prezyd

002prezyd

003prezyd

004prezyd

005prezyd

0
0
0
s2sdefault