Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Honorowy Dawca Krwi "Otwarta Firma"

Dnia 26.11.2019r. z okazji Dni Honorowego Dawcy Krwi i projektu " Otwarta Firma", przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili Centrum Krwiodawstwa w Słupsku. Celem wizyty było przedstawienie uczestnikom jakim najcenniejszym darem dla człowieka jest krew i jej składniki. Uczniowie dowiedzieli się, że krwi nie tylko potrzebują ofiary wypadków czy osoby poddające się operacji, ale także chorujące na choroby przewlekłe, białaczkę i inne choroby krwi. Ponieważ jeden dawca może oddać tylko 450ml, warto zachęcać do regularnego oddawania krwi rodzinę i przyjaciół oczywiście pełnoletnich. W tym celu uczniowie otrzymali ulotki, które zanieśli do swoich rodzin
i  mieli przedstawić niektóre informacje dotyczące wizyty na godzinach wychowawczych w szkole. Na zakończenie wizyty uczniowie otrzymali drobne upominki. PAMIĘTAJCIE ŁĄCZY NAS KREW, KTÓRA RATUJE ŻYCIE!

001krew

002krew

003krew

004krew

0
0
0
s2sdefault