Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

Dnia 05.12.2019r. odbyło się spotkanie Rodziców naszej szkoły z panią dietetyk Emilią Gołębiowską z Centrum Dietetycznego NATUR HAUSE. Głównym celem spotkania było przedstawienie Rodzicom , że jedzenie ma wpływ nie tylko na masę ciała, ale przede wszystkim na samopoczucie fizyczne i psychiczne swoje i swoich dzieci. Dietetyczki przekazywały wiadomości jak dieta dla młodej osoby powinna być odpowiednio skomponowana. Powodem jest oczywiście dynamiczny proces wzrostu i rozwoju, który wymaga dostarczenia wszystkich niezbędnych składników odżywczych, aby mógł przebiegać prawidłowo. Panie namawiały Rodziców do przygotowywania im pierwszego i drugiego śniadania a nie dawania pieniążków, które są niewłaściwie wydane na chipsy lub batoniki, aby dzieciaki zrezygnowały ze słodyczy, wysokotłuszczowych fastfoodów, słodzonych napojów oraz wysokokalorycznych przekąsek. Te puste kalorie nie tylko mogą doprowadzić do gromadzenia nadmiernych kilogramów, ale również wpływać na nasze samopoczucie. Wszystko co dostarczamy do organizmu ma wpływ na jego kondycję. Panie obiecały, że odwiedzą naszą szkołę jeszcze kilka razy, więc pamiętajcie: „JESTEŚMY TYM CO JEMY.”

007diet

006diet

001diet

002diet

003diet

005diet

0
0
0
s2sdefault