Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Dni Bezpiecznego Internetu

Dni Bezpiecznego Internetu w tym roku w naszej szkole rozpoczęły się pod koniec stycznia i trwały przez cały luty. W ramach tej akcji uczniowie klas starszych uczestniczyli w dyskusji na temat netykiety oraz bezpieczeństwa w Sieci. Efektem zajęć były wykonane przez uczniów prace plastyczno-informatyczne przedstawiające zasady kulturalnego zachowania w Internecie. Najciekawsze zostały wywieszone w salach lekcyjnych oraz na korytarzu szkolnym. Uczniowie klas siódmych uczestniczyli podczas przerwy w interaktywnym quizie dotyczącym wiedzy
o bezpieczeństwie w Sieci. Najwięcej, bo 100 % prawidłowych odpowiedzi miał uczeń klasy 7 b - Jakub Dusza.

Mamy nadzieję, że uczniowie nie tylko chętnie uczestniczyli w akcji, ale będą również zasady netykiety stosować na co dzień.

001netykieta

002netykieta

003netykieta

0
0
0
s2sdefault