Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Rekrutacja uczniów

Informacja o rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

 

LISTA PRZYJĘTYCH więcej

 

Szanowni Państwo!
Na czas zamknięcia szkoły rekrutacja do klasy I odbywa stę tylko drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu NABO. Terminy naboru pozostają bez zmian. Informacje na temat dalszych działań będą podawane na bieżąco na stronie szkoły. W razie pilnych pytań proszę kontaktować się ze szkołą elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   .

Z poważaniem Jolanta Wiśniewska

 

Drodzy Rodzice!

 

   Uprzejmie informuję, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2020/2021 odbywać się będzie drogą elektroniczną
za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO.

   Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 170/E/2020 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 27 lutego 2020r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego
oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2020/2021, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych
oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk. Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące zasad rekrutacji elektronicznej zamieszczone zostały poniżej w odpowiednich zakładkach. Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z nimi.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Jolanta Wiśniewska

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

od 04 maja 2020 r. do 15 maja 2020 r.

Wskazówki dotyczące rekrutacji elektronicznej do oddziału przedszkolnego

Wnioski składamy na stronie https://przedszkola-slupsk.nabory.pl

 

Rekrutacja do klas I 

od 02 marca 2020r. do 23 marca 2020 r.

Wskazówki dotyczące rekrutacji elektronicznej do klas I

Wnioski składamy na stronie https://sp-slupsk.nabory.pl

 

Zarządzenie Prezydenta Miasta Słupska w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postepowania uzupełniającego na rok szkolny 2020/2021, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk

Zarządzenie dostępne >> tutaj <<

Wykaz ulic należących do obwodu

Szkoły Podstawowej nr 3

im. J. Korczaka w Słupsku od 1.09.2019 r.

Wykaz ulic znajdziesz >> tutaj <<

 

 

0
0
0
s2sdefault