Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Uwaga!

Szanowni Państwo,
zgodnie z decyzją rządu zajęcia w szkołach zostały zawieszone od dnia
12 marca do 25 marca br. W dniach 12-13 marca nauczyciele przychodzą do pracy, by zapewnić opiekę dla tych uczniów, których rodzice nie zdążą zorganizować opieki w domu. Natomiast od 16 do 25 marca nie odbywają się żadne zajęcia! Prosimy uczniów, zwłaszcza klas ósmych, by byli w kontakcie elektronicznym (np. e-dziennik) ze swoimi nauczycielami.
Odwołuję w związku z powyższym jutrzejszy dzień otwartej szkoły. Proszę na bieżąco śledzić informacje dotyczące zawieszenia zajęć i sytuacji epidemiologicznej. Zadbajcie Państwo, by dzieci nie spędzały wolnego od szkoły czasu w miejscach, w których są narażone na kontakt z osobami, które mogą być chore (galerie handlowe, duże sklepy itp.)

Z poważaniem Jolanta Wiśniewska