Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

WITKACY. NAPISANE DZISIAJ

Drodzy uczestnicy konkursu ”Witkacy. Napisane dzisiaj”.

Jesteście Wielcy!

Macie literacki pazur i odwagę. Dużo odwagi, by podjąć próbę dyskusji z Witkacym.

Przeskoczyliście nasze najśmielsze przewidywania związane z konkursem. Witkacy zatarłby pewnie ręce z uciechy i uśmiechnął się szelmowsko widząc, że mógł Was aż tak "zakręcić" i zainspirować.   Bo i poezja, i proza, i próby dramatyczne, i eseje, i scenariusze, i komiksy! Szacunek!                                         

Mijają już dwa tygodnie, odkąd jurorzy zasiedli do uważnej lektury nadesłanych utworów. To jeszcze trochę potrwa, by przy trzecim…, piątym i jeszcze następnym wnikliwym czytaniu ustalić spójną ocenę Waszych dobrych, ambitnych i głębokich prac. Na pewno, zgodnie z regulaminem, przed końcem kwietnia poinformujemy o wynikach konkursu i ewentualnych zmianach w organizacji jego uroczystego podsumowania. Jak się domyślacie, bardzo nam zależy na spotkaniu
z Wami w  klimatycznym słupskim Białym Spichlerzu, wypełnionym pracami i duchem Witkacego. Dziękujemy Waszym Opiekunom za inspiracje w zmierzeniu się z intrygującym Artystą i okazane Wam wsparcie.  Dziękujemy młodym twórcom z naszego poprzedniego konkursu im. Wandy Chotomskiej, że nadal jesteście z nami.                                                                   

W imieniu organizatorów i jurorów pozdrawiamy, dziękujemy i...trzymamy kciuki.

Jolanta Wiśniewska- dyrektorka szkoły

Maria Pietryka-Małkiewicz – koordynatorka konkursu

0
0
0
s2sdefault