Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Drodzy Uczniowie!

Szanowni Państwo!

W historii współczesnej szkoły nie było takiego roku szkolnego jak ten, który właśnie dobiega końca. Wszyscy musieliśmy zmierzyć się z problemami, które były dla nas nowe, nieznane, niepewne. Ponad 3 miesiące zdalnej edukacji to czas, który był bardzo trudny: zarówno dla uczniów, dla rodziców, ale również dla nauczycieli i innych pracowników szkoły.

Dziękuję wszystkim za to, że mimo trudności, udało nam się dotrzeć do mety, którą wyznacza zakończenie zajęć. Tegoroczne będzie również inne niż zawsze… Nie będzie uroczystych akademii, spotkań z wychowawcą, z kolegami. Nawet świadectwa będą na Was, Drodzy Uczniowie, czekać w szkolnym sejfie.

Wyjątkiem są klasy ósme, dla których koniec roku to również koniec edukacji w szkole podstawowej. Chcę Was, Drodzy Ósmoklasiści, zaprosić na bardzo skromną uroczystość w dniu
26 czerwca 2020 r. wg następującego harmonogramu:

9:00- VIIIa- mała sala gimnastyczna (wejście od wewnętrznego boiska za małą salą gimn.)

9:30- VIIIb- duża sala gimnastyczna (wejście do sali przy małej szkole).

10:00- VIIIc- mała sala

10:30- VIIId- duża sala

11:00- VIIIe- mała sala

Na tę krótką uroczystość zapraszamy TYLKO uczniów (w maseczkach).

Pozostałe klasy otrzymają swoje świadectwa na początku września, gdy- mam taką nadzieję- wrócimy wszyscy do szkoły.

Kochani, życzę Wam wszystkim, by czas wakacji był pełen radości, słońca, podróży, bezpiecznych przygód. Wracajcie do nas zdrowi, pełni zapału do podejmowania kolejnych życiowych wyzwań,
a Ósmoklasistom życzę, by również spełniali swoje marzenia w szkole, którą sobie wybrali.

Jolanta Wiśniewska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3