Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Pierwszy września był w naszej szkole dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2020/2021. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość rozpoczęła się okolicznościowym przemówieniem pani dyrektor. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych. Pierwszoklasiści poznali swoich wychowawców. Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcą. Uczniowie klas pierwszych otrzymali małe niespodzianki i uczestniczyli
w zabawach integracyjnych zorganizowanymi przez panie nauczycielki.

W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom.

witaj

0
0
0
s2sdefault