Rekrutacja 2020/2021 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Jak co roku z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, 2 października w naszej szkole odbyło się szereg atrakcji. Akcją przewodnią święta był KOSZULKOWO - TABLICZKOWY ZAWRÓT GŁOWY, który polegał na zaprojektowaniu własnej koszulki. Uczniowie klas czwartych wykazali się niezwykłą inwencją twórczą umieszczając na koszulkach różnego rodzaju elementy związane
z tabliczką mnożenia, takie jak przykłady rachunków, hasła i rymowanki… Nasi uczniowie okazali się prawdziwymi matematycznymi kreatorami mody! W poszczególnych klasach zostały również rozegrane mecze za pomocą portalu edukacyjnego Matzoo.pl, dzięki którym uczniowie mogli usprawniać znajomość tabliczki mnożenia. Zaś na platformie Quizizz.com zaprosiliśmy czwartoklasistów do rywalizacji o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia SP3, gdzie chętni mogli dołączyć do gry. Hole w naszej szkole w tym dniu zostały ozdobione ściągawkami - rymowankami z tabliczką mnożenia, jako zachęta do nauki podczas przerw. Wszystko przebiegało w atmosferze dobrej zabawy, pod hasłem:

♬ Jeśli tabliczkę mnożenia śpiewająco znam, to w życiu sobie radę dam ♪ ♫ ♬ ♩

015mno

001mno

004mno

006mno

007mno

008mno

012mno

010mno

014mno

0
0
0
s2sdefault