Rekrutacja 2018/2019 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Bieg dla zwierząt

Dnia 07.10.2014r. na stadionie 650- lecia odbył się V CHARYTATYWNY BIEG DLA ZWIERZĄT,
w którym nasza szkoła wzięła udział. Szkołę reprezentowała 4a wraz z panią Małgorzatą Kasprowicz i Rodzicami. Wszyscy pobiegliśmy na dystansie 800m i każdy z nas wykupił cegiełkę na rzecz słupskiego schroniska. Bieg na 800m był rekreacyjny dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego, przybyło mnóstwo rodzin wraz z dziećmi. Miłą niespodzianką na koniec biegu było losowanie wśród wszystkich uczestników biegu różnych nagród. Naszym dzieciakom
i Rodzicom również się udało wylosować kilka atrakcyjnych nagród. Impreza udana, pogoda wyśmienita i zabawa przednia. Będziemy na pewno za rok, a naszym dzieciakom i Rodzicom dziękuję za aktywny udział w zawodach.

PA070601

PA070609

0
0
0
s2sdefault