Rekrutacja 2018/2019 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Rodzinne kolędowanie

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia 12 grudnia w Szkoły Podstawowej nr 3
w Słupsku odbyło się „Rodzinne kolędowanie” uczniów klas I-III i ich najbliższych. Myślą przewodnią spotkania było podtrzymanie świątecznych tradycji oraz integracja uczniów z rodzicami i ze wspólnotą szkolną. Główną atrakcję wieczoru stanowiły występy uczniów wraz z rodzicami, rodzeństwem i bliskimi, którzy wprowadzili zgromadzonych w bożonarodzeniowy nastrój. Zaangażowanie, zwłaszcza najmłodszych uczniów, zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku dla zaproszonych gości. Cieszymy się, że tak dużo osób ubogaciło swoim śpiewem to spotkanie i zapraszamy na kolejne „Rodzinne kolędowanie”.