W STYCZNIU

Powitaliśmy Nowy Rok 2018 w radosnym nastroju. Gościliśmy w naszej szkole grupę przedszkolaków z przedszkola p. n. „Zielona Dolina”. Pokazaliśmy im nasze kąciki zabaw, zaprosiliśmy do wspólnej zabawy w „Pająka i muchy”oraz do basenu z kulkami. W tym miesiącu obchodziliśmy urodziny czworga dzieci z naszej grupy. Śpiewaliśmy sto lat składaliśmy życzenia, częstowaliśmy się cukierkami. Robiliśmy laurki dla babć i breloczki dla dziadków z okazji ich święta. Wesoło bawiliśmy się na Balu Karnawałowym. Byliśmy przebrani za przeróżne postaci z bajek, zwierzątka i zawody. Świetnie bawiliśmy się w kącikach tematycznych. Teraz czekają na nas ferie zimowe. Prosimy o dużo śniegu żebyśmy mogli ulepić bałwana.