Listopad upłynął nam bardzo szybko, ponieważ wiele się wydarzyło. Obchodziliśmy w naszej szkole dzień zdrowego śniadania pn. „Narodowo, ale zdrowo”. Samodzielnie przygotowaliśmy owocowe szaszłyki. Braliśmy udział w konkurencjach sportowych z okazji obchodów 100 – nej rocznicy odzyskania niepodległości pn. „Niepodległościowy tor przeszkód”. Uczestniczyliśmy w koncercie pieśni niepodległościowych dla klas 0-VIII.

Odwiedziliśmy schronisko dla zwierząt i zawieźliśmy naszym czworonogom karmę i smakołyki.

Byliśmy w Teatrze Lalki „Tęcza” na przedstawieniu pt. „Pippi”. W kinie Rejs oglądaliśmy film pt. „Mała Czarownica”. Świetnie bawiliśmy się na klasowych Andrzejkach. Uczestniczyliśmy w Turnieju piłki nożnej Słupska przedszkolaków. Zdobyliśmy I miejsce, puchar, złote medale i wiele innych upominków dla naszej klasy.