W maju jak w raju... Zgodnie z powiedzeniem tak rzeczywiście było. Zdobyliśmy puchar i I miejsce w Mistrzostwach w Piłkę Nożną Przedszkolaków Słupsk 2019 r. i złote medale. Byliśmy na wspaniałłej wycieczce na Kaszubach w wiejskiej zagrodzie, gdzie karmiliśmy zwierzatka, piekliśmy bułeczki, malowaliśmy na drewnie. Przejażdzka wozem drabiniastym sprawiła nam wiele radości. Samodzielnie pieczone na ognisku kiełbaski smakowały nam wyśmienicie. Zaprosiłiśmy na uroczysty Dzień Mamy nasze kochane mamusie, aby podziękować im za serce jakie dają nam na co dzien. W ten sposó wyraziliśmy swoja miość... Niejednej mamusi zakręciła się łezka w oku... Potrafimy już ładnie pisać po śladzie, pokazuje to Natalka z napisaną bardzo starannie literką "z". Bardzo miło spędziliśmy Dzień Dziecka, obchodząc jednocześnie dzień patrona naszej szkoły Janusza Korczaka. Delektowaliśmy sie pysznymi lodami, malowaliśmy swoje portrety. Panie nauczycielki z naszej szkoły zorganizowałły nam zawody sportowe i ciekawe konkurencje. Miło upłynął nam czas.