Po przerwie świątecznej wróciliśmy do szkoły pełni wrażeń. Wreszcie mogliśmy spotkać się w gronie przyjaciół i pochwalić się prezentami, które znaleźliśmy pod choinką.

W świetlicy czekały na nas też niespodzianki – nowe gry i zabawki. Było dużo radości, działo się coś nowego, fantastycznego. Znowu był gwar i dobra zabawa!

Nie mogliśmy jednak zapomnieć o tym, że zbliża się finał WOŚP, dlatego wspólnie z Samorządem Uczniowskim zorganizowaliśmy kiermasz słodkości. Były przeróżne ciasta, mufinki i kolorowe galaretki, na które był największy popyt. I znowu musieliśmy rozstać się na całe dwa tygodnie …… nastały ferie zimowe. A po nich … przypomnieliśmy sobie,że trwa karnawał. W czasie zajęć poznawaliśmy karnawałowe zwyczaje z różnych stron świata. Odbyliśmy wirtualną podróż do Rio de Janeiro i do Wenecji. Wykonaliśmy też maski, a każda była piękna i niepowtarzalna. Oczywiście królował brokat, bo któż nie lubi błyszczeć na balu?