W KWIETNIU…

Zaczęliśmy miesiąc od przygotowań wielkanocnych poznając tradycje i zwyczaje oraz wykonując dekoracje świąteczne w dowolnej technice. Braliśmy też udział w kiermaszu, na którym mogliśmy zaprezentować i sprzedać nasze najładniejsze prace.

Czytaliśmy ciekawostki dotyczące naszej miejscowości oraz oglądając prezentację multimedialną mogliśmy poznać wiadomości dotyczące architektury. Powstały piękne ilustracje niektórych zabytków naszego miasta.

Postanowiliśmy zadbać o nasze najbliższe otoczenie. Zebraliśmy pieniądze na zakup kwiatów
i obsadziliśmy klomby przy naszej szkole pod hasłem: „Upiększamy naszą szkołę”. To był nasz wkład do uczczenia Dnia Ziemi. Jesteśmy dumni z efektu naszej pracy. Wykonaliśmy też plakaty
o ochronie naszego globu.