* REGULAMIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W SŁUPSKU więcej

 

Godziny dostępności (konsultacji) nauczycieli dla uczniów i rodziców
 
w roku szkolnym  2022 – 2023

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

Sala

Aleksandrowicz Marta

piątek

15.20-16.20

s. 4

Andrzejczak Agata

wtorek

12.30-13.30

s. 2 budynek klas 1-3

Barcikowski Bogdan

poniedziałek

15.30-16.30

s. 204

Boczkowska Anna

czwartek

14.30-15.30

s. 9   budynek kl. 1-3

Bugiel Renata

czwartek

11.35-12.35

s. 2     budynek kl. 1-3

Cheba Anna

środa

15.30-16.30

s. 2   budynek kl. 1-3

Chowaniec Ewa

czwartek

13.40-14.40

s. 1

Dożynkiewicz Bogumiła

czwartek 

15.30-16.30

s. 2   budynek kl. 1-3

Drużba Izabela

czwartek

15.00-16.00

s.   5

Duda Katarzyna

poniedziałek

14.00-15.00

gabinet wicedyrektora kl. 4-8

Gatz Monika

poniedziałek

15.30-16.30

gabinet pedagoga

Gawrońska Elżbieta

wtorek

13.30-14.30

s. 202

Gendig Hubert

czwartek

14.30-15.30

s. 108

Giczewska Magdalena

czwartek

14.35-15.35

s. 102

Gierlach Michalina

poniedziałek

14.35-15.35

s. 3

Górecka Marlena

czwartek

13.30-14.30

s. 2   budynek kl. 1-3

Grabowska Katarzyna

wtorek

14.30-15.30

gabinet wicedyrektora kl. 1-3

Grońska Joanna

poniedziałek

14.25-15.25

s. 211

Hołowienko Halina

czwartek

15.00-16.00

s. 7   budynek kl. 1-3

Jakubowska Anita

wtorek

14.30-15.30

s. 2

Jankowska Dorota

czwartek

13.40-14.40

s. 208

Kabatek Anna

poniedziałek

14.25-14.55

s. 210

piątek

7.30-8.00

Kasprowicz Małgorzata

środa

15.20-16.20

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

Knapa-Przedborska Wioletta

poniedziałek

13.30-14.30

s. 11 budynek klas 1-3

Kołodziejska-Lica Agnieszka

środa

14.35-15.35

s. 2

Korczyńska Irena

wtorek

14.30-15.30

s. 201

Kromp Karolina

środa

14.45-15.45

s. 205

Kuśmierczyk Małgorzata

czwartek

14.35-15.35

s. 108

Kwiatkowska Agnieszka

poniedziałek

7.30-8.30

s. 105

Kwiatkowski Leszek

piątek

14.30-15.30

s. 210

Lewandowska Anna

poniedziałek

14.35-15.35

s. 3

Łukasik Anna

środa

7.30-8.30

s. 205

Majchrzak Anna

piątek

15.10-16.10

s. 203

Maksyśko Piotr

środa

14.30-15.30

pokój   nauczycieli wychowania fizycznego

Małachowska Wioletta

wtorek

15.00-16.00

s. 109

Mialik Aneta

wtorek

14.45-15.45

s. 111

Miąskiewicz Iwona

poniedziałek

15.20-16.20

pokój   nauczycieli wychowania fizycznego

Michałowska Paulina

poniedziałek 

12.00-13.00

s. 2   budynek kl. 1-3

Miszta Katarzyna

czwartek

14.30-15.30

s. 8 budynek kl. 1-3


Miś Wioletta
piątek 14.30-15.30 s. 109

Mrowiec Anna

czwartek

15.30-16.30

gabinet pedagoga

Ocha Marek

wtorek

15.00-16.00

s. 207

Pakos Małgorzata

czwartek 12.00-13.00 s.2    budynek klas 1-3

Perszko Anna

wtorek

14.25-15.25

s. 101

Pluto-Prondzińska Anna

wtorek

7.30 -8.00

s. 12   budynek kl. 1-3

piątek

7.30-8.00

Rakoczy Marlena

czwartek

12.30-13.30

s. 2

Rogalińska Justyna

poniedziałek

14.25-15.25

s. 104

Rolbiecka Karolina

piątek

15.30-16.30

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

Rozmarynowska Joanna

poniedziałek

15.30-16.30

s. 2

Rudzińska Joanna

wtorek

16.00-17.00

s. 206

Sasiuk Dorota

środa

16.15-17.15

s. 110

Schulz Joanna

środa

15.20-16.20

s. 103

Sech Emilia

środa

12.00-13.00

s. 2   budynek kl. 1-3

Skrzypińska Alicja

poniedziałek

10.35-11.35

s. 11 a

Stanisławska Janina

czwartek

14.20-15.20

s. 203

Staszyńska Anna

poniedziałek

13.30-14.30

s. 14 budynek kl. 1-3

Suruło Justyna

środa

13.40-14.40

s. 206

Szeremeta Mariola

piątek

15.20-16.20

pokój   nauczycieli wychowania fizycznego

Szumiło Magdalena

środa

15.30-16.30

s. 204

Szymkowicz Agnieszka

środa

10.35-11.35

s. 10   budynek kl. 1-3

Tomaszewska Anna

wtorek

14.35-15.35

s. 103

Walczak Monika

piątek

16.30-17.30

gabinet psychologa

Wilkowska Magdalena

środa

12.40-13.40

s. 12 budynek kl. 1-3

Wilkowska Weronika

poniedziałek

8.30-9.30

s. 2   budynek kl. 1-3

Witczak Anna

poniedziałek

12.40-13.40

s. 13 budynek kl. 1-3

Wolska Marzena

piątek

14.00-15.00

gabinet dyrektora

Wróblewska Marzanna

czwartek

12.45 – 13.45

s. 2 budynek kl. 1-3

Zawadzka Józefa

czwartek

16.05-17.05

pokój nauczycieli wychowania fizycznego