Pachnące, kolorowe mydełka od zawsze były dla dzieci elementem zabaw podczas kąpieli. Warsztaty mydlarskie, na których każde dziecko mogło samodzielnie wykonać mydełka glicerynowe pokazały, iż powszechne znane im mydło może nie tylko stanowić atrybut czystości, ale również stać się niepowtarzalnym, pachnącym dziełem sztuki.

21 listopada wybraliśmy się do Ceramikarni, gdzie z gliny wykonaliśmy przepiękne, świąteczne Mikołaje.

Wtorek 29 listopada był dniem wyjątkowym. Właśnie w tym dniu dzieci miały okazję przenieść się w magiczny świat wróżb. Swoją przyszłość odkrywały losując karty, które przepowiadały kim zostaną w przyszłości, jakie życie ich czeka, jak na imię będzie miała przyszła sympatia. Oczywiście wszystkie wróżby traktowano z przymrożeniem oka, jako super zabawę. Na zakończenie przedszkolaki wzięły udział we wspólnych tańcach przy skocznej muzyce. Słodki poczęstunek był miłym zakończeniem wspólnej zabawy.