STOWKA

* PROCEDURY KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI W OKRESIE PANDEMII więcej

*JADŁOSPIS więcej

* ZUPA Z WKŁADKĄ więcej

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Od września szkolna stołówka rusza z nową ofertą dań obiadowych i drugich śniadań.
W ustawionych automatach można nabyć świeże kanapki (przygotowywane na miejscu), wodę mineralną i soki butelkowane oraz batoniki zbożowe, spełniające wymogi rozporządzenia Ministra Zdrowia.

Dwa automaty są ustawione w stołówce, w dużym budynku, trzeci – w małym budynku szkoły. Cennik obiadów w załączeniu.

Ceny obiadów na rok szkolny 2023/2024:

OD 01.09.2023 r.

- obiad mały w abonamencie - 13,00 zł
- obiad duży w abonamencie - 17,00 zł
- II danie w abonamencie - 15,00 zł
- obiad duży jednorazowo - 20,00 zł
- II danie duże jednorazowo - 17,00 zł
- zupa - 5 zł

Obiady małe dostępne będą tylko w miesięcznym abonamencie.
Przyjmujemy płatności kartą.
Wpłaty na obiad przyjmujemy w godzinach 7.30 - 15.30 w stołówce szkolnej lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie.

Przy pierwszym wykupie abonamentu osobiście rodzic otrzymuje niezbędne dane potrzebne do zalogowania się w aplikacji "Jem w szkole". Kolejnych płatności można dokonać przez aplikację oraz w razie nieobecności odwołać posiłek ( do godz. 9.00).
Za chip obiadowy pobierana jest kaucja zwrotna 5 zł.

Podstawą korzystania z posiłków przez ucznia w stołówce jest złożenie przez jego rodziców/opiekunów prawnych deklaracji korzystania z posiłków w postaci Oświadczenia rodzica, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu. Rodzic będzie mógł zrezygnować z posiłku, składając Oświadczenie rodzica o rezygnacji z posiłku, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do Regulaminu.

Powstanie zaległości w dokonywaniu opłat przez rodziców ucznia / opiekunów prawnych za conajmniej 1 okres rozliczeniowy (1 miesiąc) skutkować będzie, bez odrębnego wezwania, brakiem wydawania posiłków uczniowi do czasu ich uregulowania.

Zachęcam do zapoznania się z Regulaminem korzystania ze stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku.

W raze pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 609 810 270 lub 601 997 622 (Małgorzata Błaszczyk)

REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ więcej

* Zarządzenie z dnia 01.09.2023 r. w sprawie wprowadzenia zmian do Regulaminu korzystania ze stołówki szkolnej w SP 3 więcej

*OŚWIADCZENIE RODZICA  więcej