Rekrutacja 2019/2020 - ważne informacje w sprawie rekrutacji znajdziesz >> tutaj <<

Informacja o rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informuję, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów
do klas I na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie drogą elektroniczną
za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO.

Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 88/E/2019 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 30 stycznia 2019 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniajacego na rok szkolny 2019/2020, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk. Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące zasad rekrutacji elektronicznej zamieszczone zostały poniżej w odpowiednich zakładkach. Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z nimi.

Jolanta Wiśniewska

REKRUTACJA SZKOŁY PODSTAWOWE