Rekrutacja do szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022

Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Słupska z dnia 18 lutego 2021r. rekrutacja do szkół podstawowych rozpoczyna się 4 maja 2021 roku. W tym dniu w systemie rekrutacyjnym NABO zostanie udostępniona oferta edukacyjna szkół prowadzonych przez Miasto Słupsk.

 gif037

 Informacja o rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

Drodzy Rodzice!
Uprzejmie informuję, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2021/2022 odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO.
Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 133/E/2021 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 18 lutego 2021r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk. Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące zasad rekrutacji elektronicznej zamieszczone zostały poniżej w odpowiednich zakładkach. Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z nimi.

Z poważaniem
Dyrektor szkoły
Jolanta Wiśniewska

 

Rekrutacja do klas I

od 04 maja 2021r. do 25 maja 2021r.
Wskazówki dotyczące rekrutacji elektronicznej do klas I
Wnioski składamy na stronie https://sp-slupsk.nabory.pl 

Zarządzenie Prezydenta Miasta Słupska w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolony 2021/2022, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk.
Zarządzenie dostępne >> tutaj <<


Wykaz ulic należących do obwodu Szkoły Podstawowej nr 3 im. J. Korczaka w Słupsku
od dnia 01 września 2021r.
Wykaz ulic znajdziesz >> tutaj <<

 

powered by social2s