W LISTOPADZIE…

Rozstrzygnęliśmy ogłoszony przez nas szkolny konkurs na plakat pn. „KOCHAM CIĘ, POLSKO”.

I miejsce – Adrian Walczak kl. II d

II miejsce – Paulina Gill kl. III f i Maja Zembrowska kl. III d

III miejsce – Gabriela Majchrzak kl. II c i Patryk Wyrwa kl. III d.

Wyróżniono prace następujących uczniów: Wiktorii Łapińskiej kl. II d, Wojciecha Sendobry kl. III b, Patryka Licy kl. II d, Leny Wismont kl. II d, Mileny Pucułek kl. II d, Agaty Borusińskiej kl. II d, Kajetana Sieniawskiego kl. II d, Oliwii Jaroszewicz kl. III f, Nicoli Nowickiej kl. II g, Mileny Kwaśniewskiej - Suda kl. II g, Brajana Kawalec kl. III f, Zuzanny Kosiorek kl. III f, Kacpra Dacko
kl. IV d i Marceliny Jakubczak kl. IV b.

Nagrodzone i wyróżnione prace były wystawione na holu uświetniając ŚWIĘTO 11 LISTOPADA. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Na zajęciach wykonywaliśmy piękne godła Polski techniką origami. Śpiewaliśmy patriotyczne pieśni i słuchaliśmy ciekawych historii o wyzwoleniu naszej ojczyzny.

Organizowaliśmy Andrzejki dla kl. 0 – III. Dmuchanie balonów do dekoracji sali okazało się także świetną zabawą. Były wróżby i tańce. Nie tylko z okazji Andrzejek lubimy tańczyć przy dyskotekowej muzyce.

Obchodziliśmy Dzień Misia. Przynieśliśmy swoje ulubione pluszowe misie. Każdy z nich miał swoją indywidualną historię, którą opowiadaliśmy swoim kolegom. Oglądaliśmy filmy oraz czytaliśmy książki ze znanymi niedźwiadkami w roli głównej. W świetlicy czas upływał nam szybko i wesoło.