W GRUDNIU…

Czas upłynął nam na przygotowywaniu się do Świąt Bożego Narodzenia. Na zajęciach wykonywaliśmy różnorodne ozdoby świąteczne i stroiki ze świerkowych gałązek. Powstały też piękne kolorowe kartki świąteczne i aniołki z masy solnej. Niektóre ozdoby przeznaczyliśmy
na świąteczny kiermasz. Nasze prace podziwiali goście, którzy nas odwiedzili będąc
z wizytą w naszej szkole w ramach programu ERASMUS+.

W świetlicy obchodziliśmy Mikołajki. Dostaliśmy słodycze i zakupione zostały do świetlicy nowe gry stolikowe. Zdobyliśmy III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla dzieci uczęszczających do świetlicy „Portret Niezwykłego Św. Mikołaja”. Nagrodę tę zdobyła uczennica z klasy II d Lena Wismont.

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną pożegnaliśmy się uroczystą wigilią. Łamaliśmy się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia oraz śpiewaliśmy kolędy.