Klasy IV-VIII

    

Zajęcia pozalekcyjne 2019/2020

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

L.p.

Rodzaj prowadzonych zajęć pozalekcyjnych

Nauczyciel prowadzący

Miejsce

(gabinet)

Termin

Koło/PPP

Ilość   godz.

1.

Zespół wyrównawczy: j. polski

klasy 5

p. Hubert Gendig

102

Czwartek 14.25 – 15.20

ppp

1h

2.

Zajęcia wyrównawcze: j. polski

kl. 6c, 6d, 6e

p. Justyna Suruło

208

Wtorek 13.30 – 14.25

ppp

1h

3.

Zespół wyrównawczy: j. polski

kl. 4a i 4b

p. Małgorzata Kuśmierczyk

108

Środa 13.40 – 14.25

ppp

1h

4.

Zespół wyrównawczy: j. polski

klasy 7- 8

p. Magdalena Giczewska

102

Wtorek 14.35 – 15.20

ppp

1h

5.

Zajęcia wyrównawcze: j. polskiego

kl. 5

p. Katarzyna Duda

109

Czwartek 8.00 – 8.45

ppp

1h

6.

Zespół wyrównawczy: j. angielski

kl. 6a i 7c

p. Karolina Kromp

205

Poniedziałek   14.35 – 15.20

ppp

1h

7.

Zespół wyrównawczy: j. angielski

kl. 5b

p. Anna Łukasik

211

Poniedziałek   14.35 – 15.20

ppp

1h

8..

Zajęcia wyrównawcze: j. angielski

kl. 8b

p. Joanna Rozmarynowska

2

Czwartek 14.35 – 15.20

ppp

1h

9.

Zajęcia wyrównawcze: j. angielski

kl. 4

p. Anita Jakubowska

211

Piątek 13.40 – 14.25

ppp

1h

10.

Zajęcia wyrównawcze: j. angielski

kl. 6

p. Aneta Mialik

111

Środa 13.40 – 14.25

ppp

1h

11.

Zespół wyrównawczy: j. angielski

kl. 5

p. Barbara Zajączkowska- Ocha

2

Czwartek 14.35 – 15.20

ppp

1h

12.

Zespół wyrównawczy: matematyka

kl. 5

p. Dorota Sasiuk

104

Czwartek 14.35 – 15.20

ppp

1h

13.

Zajęcia wyrównawcze: matematyka

kl. 4

p. Anna Tomaszewska

101

Wtorek 14.35 – 14.25

ppp

1h

14.

Zespół wyrównawczy: matematyka

kl. 7

p. Justyna Rogalińska

104

Wtorek 14.35 – 15.20

ppp

1h

15.

Zajęcia wyrównawcze: matematyka

kl. 5

p. Anna Perszko

110

Środa 14.34 – 15.20

ppp

1h

16.

Zajęcia wyrównawcze: fizyka

kl. 7- 8

p. Elżbieta

Grzelak

 

110

Środa 14.34 – 15.20

ppp

1h

17.

Zajęcia wyrównawczo – dydaktyczne z chemii
kl. 7 - 8

p. Ewa Kuszlewicz

206

Poniedziałek 14.35 – 15.20

ppp

1h

18.

Zajęcia wyrównawcze: j. niemiecki

p. Małgorzata Jutrzenka - Repetowicz

4

Poniedziałek ( co drugi tydzień)

15.25 – 16.10

społ.

1h


ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Lp.

Rodzaj prowadzonych zajęć pozalekcyjnych

Nauczyciel prowadzący

Miejsce

(gabinet)

Termin

Koło/PPP

Ilość   godz.

1.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z j. polskiego kl. 5

p. Katarzyna Duda

116

Wtorek 8.00 – 8.45

ppp

1h

2.

Przygotowanie do konkursu z j. polskiego kl. 5 - 8

p. Magdalena Giczewska

116

Środa 8.00 – 8.45

ppp

1h

3.

Przygotowanie do konkursu z j. polskiego kl. 7 – 8

p. Małgorzata Kuśnierczyk

108

Poniedziałek   14.35 – 15.20

ppp

1h

4.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z j. polskiego kl. 6c, 6d,6e

p. Justyna Suruło

208

Piątek 8.00 – 8.45

ppp

1h

5.

Zajęcia dla uczniów zdolnych: matematyka kl. 6e

p. Justyna Rogalińska

104

Poniedziałek 13.40 – 14.24

ppp

1h

6.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki kl. 7-8

p. Anna Tomaszewska

101

Wtorek 15.30 – 16.15

ppp

1h

7.

Koło matematyczne dla uczniów zdolnych

kl. 7- 8

p. Anna Perszko

101

Wtorek 15.30 – 16.15

ppp

1h

8.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z geografii

kl. 5- 6

p. Barbara Duszyńska

201

Wtorek 14.35 – 15.20

ppp

1h

9.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z fizyki

kl. 7 - 8

p. Elżbieta Grzelak

110

Wtorek 8.00 – 8.45

ppp

1h

10.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z chemii

kl. 7- 8

p. Ewa Kuszlewicz

206

Poniedziałek 15.30 – 16.15

ppp

1h

11.

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

kl. 6 i kl. 7- 8

p. Agnieszka Kołodziejska - Lica

2

Poniedziałek (co drugi tydzień)

15.30 – 16.15 kl.7-8

Środa (co drugi tydzień)

14.35 – 15.20 kl. 6

ppp

1h

12.

Koło historyczne dla uczniów zdolnych

kl. 6 – 8

p. Elżbieta Gawrońska

202

Piątek 14.35 – 16.15 kl. 7 – 8

Czwartek   13.40 – 14.25 kl. 6

ppp

1h

13.

ITN z matematyki

p. Justyna Rogalińska

109

104

Środa 8.00 – 8.45

Czwartek 8.00 – 8.45

ppp

2h

14.

Konsultacje z WOS i EDB

p. Bogdan Barcikowski

110

Piątek 14.30 – 15.10

sp.

1h

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE 

Lp.

Rodzaj prowadzonych zajęć pozalekcyjnych

Nauczyciel prowadzący

Miejsce

(gabinet)

Termin

Koło/PPP

Ilość   godz.

1.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z j. polskiego kl. 5

p. Katarzyna Duda

116

Wtorek 8.00 – 8.45

ppp

1h

2.

Przygotowanie do konkursu z j. polskiego kl. 5 - 8

p. Magdalena Giczewska

116

Środa 8.00 – 8.45

ppp

1h

3.

Przygotowanie do konkursu z j. polskiego kl. 7 – 8

p. Małgorzata Kuśnierczyk

108

Poniedziałek   14.35 – 15.20

ppp

1h

4.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z j. polskiego kl. 6c, 6d,6e

p. Justyna Suruło

208

Piątek 8.00 – 8.45

ppp

1h

5.

Zajęcia dla uczniów zdolnych: matematyka kl. 6e

p. Justyna Rogalińska

104

Poniedziałek 13.40 – 14.24

ppp

1h

6.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki kl. 7-8

p. Anna Tomaszewska

101

Wtorek 15.30 – 16.15

ppp

1h

7.

Koło matematyczne dla uczniów zdolnych

kl. 7- 8

p. Anna Perszko

101

Wtorek 15.30 – 16.15

ppp

1h

8.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z geografii

kl. 5- 6

p. Barbara Duszyńska

201

Wtorek 14.35 – 15.20

ppp

1h

9.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z fizyki

kl. 7 - 8

p. Elżbieta Grzelak

110

Wtorek 8.00 – 8.45

ppp

1h

10.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z chemii

kl. 7- 8

p. Ewa Kuszlewicz

206

Poniedziałek 15.30 – 16.15

ppp

1h

11.

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

kl. 6 i kl. 7- 8

p. Agnieszka Kołodziejska - Lica

2

Poniedziałek (co drugi tydzień)

15.30 – 16.15 kl.7-8

Środa (co drugi tydzień)

14.35 – 15.20 kl. 6

ppp

1h

12.

Koło historyczne dla uczniów zdolnych

kl. 6 – 8

p. Elżbieta Gawrońska

202

Piątek 14.35 – 16.15 kl. 7 – 8

Czwartek   13.40 – 14.25 kl. 6

ppp

1h

13.

ITN z matematyki

p. Justyna Rogalińska

109

104

Środa 8.00 – 8.45

Czwartek 8.00 – 8.45

ppp

2h

14.

Konsultacje z WOS i EDB

p. Bogdan Barcikowski

110

Piątek 14.30 – 15.10

sp.

1h

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s