Zajęcia pozalekcyjne 2021/2022

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

 

L.p.

Rodzaj prowadzonych zajęć pozalekcyjnych

Nauczyciel prowadzący

Miejsce

(gabinet)

Termin

Koło/PPP

Ilość godz.

1.

Innowacja:

WIEM, UMIEM, POTRAFIĘ - kl. IV

WIEM, UMIEM, POTRAFIĘ - kl. V

p. Magdalena Giczewska

102

102

 

4d – środa
14.35 – 15.20

5e – poniedziałek
8.00 – 9.45

koło

1h

1h

2.

Innowacja: Teatr poszukujący

p. Hubert Gendig

102

czwartek
15.30 – 17.00

koło

2 h

3.

Innowacja geograficzna

p. Irena Korczyńska

201

czwartek
14.35 – 15.20

koło

1 h

4.

Koło historyczne

p. Magdalena Szumiło

204

Czwartek
15.20 – 16.15

koło

1 h

5.

Innowacja: „ Herbatka u Królowej” – umiem być, umiem żyć

p. Katarzyna Duda

105

środa 14.35 – 15.20

koło

1 h

6.

Koło plastyczne „Akwarelki”

p. Wioletta Małachowska

109

czwartek
13.30 – 15.10

koło

2 h

7.

Wokalne „ URWISY”

p. Ewa Chowaniec

1

środa 14.35 – 16.05  

                                                

 

 

8.

Innowacja: „Działam – pomagam- uczę się!”

p. Justyna Suruło

 

208

Grupa 1 czwartek
8.55 – 9.40

Grupa 2 czwartek
14.35 – 15.20

koło

2 h

9.

Innowacja: „Wybieram zdrowie”

p. Iwona Miąskiewicz

 

110

poniedziałek
13.40 – 14.25

koło

1h

10.

Innowacja:

Koło języka rosyjskiego

p. Aneta Mialik

111

Grupa 1 wtorek
13.40 – 14.25

Grupa 2 wtorek
14.35 – 15.20

Grupa 3 poniedziałek
8.00 – 8.45

koło

2h

11.

SKS

p. I. Miąskiewicz

sala gim.

środy i czwartki
15.30 – 16.30

 

SZS

1h

12.

SKS

p. M. Szeremeta

sala gim.

Środy 16.00 – 16.30

 

AWF

2h

13.

Koło religijne „ Oaza Dzieci Bożych

s. Michalina Gierlach

3

Wtorek 14.35 – 15.20

 

społ.

1h

 

 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

 

L.p.

Rodzaj prowadzonych zajęć pozalekcyjnych

Nauczyciel prowadzący

Miejsce

(gabinet)

Termin

Koło/PPP

Ilość  godz.

1.

Zespół wyrównawczy: j. polski

 kl. 4a,4b

p. Hubert Gendig

102

środa 14.35 – 15.20

ppp

1h

2.

Zespół wyrównawczy: j. polski

 kl. 7a,7b

p. Hubert Gendig

102

środa 15.30 – 16.15

ppp

1h

3.

Zespół wyrównawczy: j. polski

kl. 4c,4d

p. Magdalena Giczewska

102

poniedz. 14.35 – 15.20

ppp

1h

4.

Zespół wyrównawczy: j.polski

kl. 5d, 5e

p. Magdalena Giczewska

102

wtorek 15.30 – 16.20

ppp

1h

5.

Zespół wyrównawczy: j.polski

kl. 7c,7d

p. Katarzyna  Duda

105

czwartek 14.35 – 15.20

ppp

1h

6.

Zajęcia wyrównawcze: j. polski

kl. 7e, 7f

p. Katarzyna Duda

105

czwartek 15.30 – 16.15

ppp

1h

7.

Zespół wyrównawczy: j. polski

kl. 5a

p. Dorota Jankowska

208

poniedz. 14.35 – 15.20

ppp

1h

8.

Zespół wyrównawczy: j. polski

kl. 5b, 5c

p. Dorota Jankowska

103

poniedz. 8.00 – 8.45

ppp

1h

9.

Zespół wyrównawczy: j. polski

kl. 6a, 6b

p. Małgorzata Kuśmierczyk

108

poniedz. 13.40 – 14.25

ppp

1h

10.

Zespół wyrównawczy: j. polski

kl. 8a, 8b, 8f

p. Agnieszka Kwiatkowska

105

środa 13.40 – 14.25

ppp

1h

11.

Zespół wyrównawczy: j. polski

kl. 8c, 8d, 8e

p. Justyna Suruło

208

piątek 13.40 – 14.25

ppp

1h

 

 ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

 

Lp.

Rodzaj prowadzonych zajęć pozalekcyjnych

Nauczyciel prowadzący

Miejsce

(gabinet)

Termin

Koło/PPP

Ilość  godz.

1.

Zajęcia rozwijające: koło historyczne

p. Elżbieta Gawrońska

202

wtorek 13.40 – 14.25

społ.

1h

2.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z biologii

p. Anna Majchrzak

203

wtorek 15.20 – 16.05

ppp

0,5h

3.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z chemii

p. Joanna Rudzińska

206

piątek  13.40 – 14.25

ppp

0,5h

4.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z fizyki

p. Dorota Sasiuk

 

 

ppp

0,5h

5.

Zajęcia rozwijające z geografii

p. Irena Korczyńska

 

204

wtorek 13.40 – 14.25

ppp

0,5h

6.

Przygotowanie do egzaminu z j. angielskiego
kl. 8f i 8b

p. Aneta Mialik

 

110

środa 15.30 – 16.15

społ.

1h

 

 

 

 

 

 

powered by social2s