NASZE SUKCESY

Rok szkolny 2020/2021


JĘZYK ANGIELSKI

     NAZWA KONKURSU    UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
 Wojewódzki Konkurs Wiedzy
o Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii

 Filip Grzywacz kl. 7e 

   II miejsce

 Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego  Adam Karwacki kl. 6e
 Michał Duda kl. 8c
  etap rejonowy
I Wojewódzka Mini Debata w Języku Angielskim  Natalia Żądełek kl. 7c
 Aleksander Żebryk kl. 8a
 Julia Gojdź kl. 7c
 II miejsce
 wyróżnienie
 wyróżnienie

 

BIOLOGIA

     NAZWA KONKURSU    UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Pomorska Liga Zadaniowa z Biologii 
- etap wojewódzki

 Julia Gojdź kl. 7c

 Finalistka

Ogólnopolski Konkurs Mój Las
- etap rejonowy

Karol Iwański kl. 6e

Anna Zagórowska kl. 7c

Milena Wilkowska kl. 4e

Milena Kwaśniewska - Suda kl. 6a  

 I miejsce

 I miejsce

 wyróżnienie

 wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Mój Las
- etap ogólnopolski
Anna Zagórowska kl. 7c  wyróżnienie

 

FIZYKA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Wojewódzki Konkurs z Fizyki  

 Maciej Głaszcz kl. 8a

Maksymilian Grabowski kl. 8d  

  etap rejonowy

  etap rejonowy   

Wojewódzki Konkurs z Fizyki

Maciej Głaszcz kl. 8a

Maksymilian Grabowski kl. 8d

 Finalista

 Finalista

 

 PLASTYKA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Fotograficzny
"Mój Przyjaciel" 

Nikola Nowicka kl. 6c

Hanna Żurawska kl. 5a  

 Nagroda

 wyróżnienie

 Miejski Konkurs Plastyczny Bajki muzyczne cz. II
organizowany przez Polską Filharmonię Sinfonia Baltica
im. Wojciecha Kilara 
 Zofia Kwidzińska  kl. 6f   wyróżnienie

 

JĘZYK NIEMIECKI

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Wojewódzki Konkurs Plastyczno - językowy
Gunter Grass Lesen macht Spass 

 Maciej Głaszcz kl. 8a 

 wyróżnienie

      

 

JĘZYK POLSKI

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
 Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego

 Maja Barańska kl. 8b

 Dominika Staciwa kl.8b

 Amelia Kierecka kl. 8b

 Jakub Dusza kl. 8b

Hanna Labryga kl. 8a 

 kwalifikacja
do etapu rejonowego

 VI Ogólnopolski Konkurs Literacki
 "Niektórzy lubią poezję"
 Jakub Dusza kl. 8b   III miejsce
Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego

 Maja Barańska kl. 8 b

  Hanna Labryga kl 8a

  Finalistka

  Finalistka

Ogólnopolski Maraton Czytelniczy
pod hasłem "Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca"
 Julia Spoczyńska kl. 5b  Laureatka
XXI Międzyszkolne Wiosenne Spotkania
 z Panią Ortografią
 Milena Wilkowska kl. 4e  II miejsce
Ogólnopolski konkurs pn. Literacka zimówka  Jakub Dusza kl. 8b  Laureat
Ogólnopolski Konkurs Literacki o Złote Piórko
Prezydenta Jaworzna
 Jakub Dusza kl. 8b  Laureat
IV Międzyszkolny Konkurs Literacki pn. Codziennie
patrz na świat, jakbyś oglądał go pierwszy raz
 Jakub Dusza kl. 8b  Laureat
IV Regionalny Konkurs Literacki Lekkie Piórko  Jakub Dusza kl. 8b  Kwalifikacje do finału

 

MATEMATYKA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Wojewódzki Konkurs z Matematyki 

 Maciej Głaszcz kl. 8a  

 etap rejonowy

 Konkurs Matematyczny Kangur 2021  Patryk Roszkowski kl. 4a
 Alicja Araszkiewicz kl. 4e
 Bartosz Burak kl. 4d
 Hanna Nowak  kl.6f
 Bianka Bojara kl.6d
 Maja Grondziejewska  kl.7c
 Maja Zembrowska kl.7d
 Maciej Głaszcz kl. 8a
 Maciej Orzechowski kl. 8b
Maksymilian Grabowski kl. 8d
 wyróżnienia
Liga Matematyczna  Maciej Głaszcz kl. 8a Finalista
Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych KOMAT
o Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego
w Słupsku
Maksymilian Grabowski kl. 8d  Laureat

 

GEOGRAFIA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Wojewódzki Konkurs z Geografii 

 Maciej Głaszcz kl. 8a 

 etap rejonowy

 Wojewódzki Konkurs z Geografii  Maciej Głaszcz kl. 8a   Finalista

 

CHEMIA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Wojewódzki Konkurs z Chemii 

 Hanna Labryga kl. 8a 

 etap rejonowy

 Pomorska Liga Zadaniowa z Chemii  
- etap wojewódzki

 Amelia Kierecka kl. 8b   Laureatka

 

RELIGIA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE

Finał XII Diecezjalnego Konkursu
Wiedzy Religijnej

 Eryk Skonieczny kl. 7d

 Julia Gojdź kl. 7c

 Antonina Waseńczuk kl. 4 c

 Gabriel Kalejta kl. 4b

  I miejsce

 III miejsce

 wyróżnienie

 Finalista

 Finał XII Diecezjalnego Konkursu
Wiedzy Religijnej
 Eryk Skonieczny kl. 7d
 Julia Gojdź kl. 7c
 Antonina Waseńczuk kl. 4 c
 Gabriel Kalejta kl. 4b

 I miejsce
 III miejsce
 wyróżnienie
 Finalista

Wojewódzko- Metropolitalny Konkurs Biblijny
 im A. Hlonda - Plastyczny - etap rejonowy

Zofia Janikowska kl. 4d
Milena Wilkowska kl. 4e
Hanna Dąbrowska kl 6e
Magdalena Kaczor kl. 5b

 I miejsce
 I miejsce
 kwalifikacje do  rej.
 kwalifikacje do  rej.

XX Wojewódzki (Wojewódzko-Metropolitalny)
Konkurs Biblijny im. Sł. Bożego Kard. Augusta
Hlonda
Oskar Kotela kl.6e
Marta Szczudrawa kl.8a
Hanna Labryga kl.8a
 Laureat
 Laureatka
 Finalistka
 XV Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada
Wiedzy o św. Maksymilianie 
 Adam Przyborek kl. 6e
Oskar Kotela kl. 6e
Martyna Czapla kl. 8c
 Finalista
 Finalista
 Finalistka

 


RÓŻNE KONKURSY

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Ogólnopolski Konkurs 
"Pomóż ocalić życie bezbronnemu"

 Kaja Wismont kl. 8a

  III miejsce

 

 

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
 Zawody la GP Słupska.
- 60 metrów

Karol Ilski  kl. 7a

Julia Derda  kl. 8a

Michał Zalewski kl. 7a  

Piotr Bernat kl. 6b

Amelia Kądziela kl. 6a
Kornelia Kawecka kl. 6a 
Matylda Mowlik kl. 6a
Hania Bożek kl. 6a

 II miejsce

 VII miejsce

 V miejsce

 IX miejsce

 VI miejsce

 IX miejsce

 XII miejsce

 XII miejsce

 Zawody la GP Słupska.
- skok wzwyż
 Michał Zalewski kl. 7a   III miejsce
Zawody la GP Słupska
- skok w dal
Michał Zalewski kl. 7a
Piotr Bernat kl. 6b

  III miejsce

 V miejsce

Zawody la GP Słupska
- piłka lekarska
Amelia Kądziela kl. 6a
 Julia Derda kl. 8a
 Matylda Mowlik kl. 6a
 Piotr Biernat kl. 6b
 Hania Bożek kl. 6a

 I miejsce
 I miejsce
 II miejsce
 II miejsce
 III miejsce

 Turniej Piłki Ręcznej w ramach Ligi. 

Amelia Kądziela kl. 6a
Jessica Potomska kl. 6f
Wiktoria Borowiec kl. 6a
Alicja Jakubczak kl. 6a
Oliwia Słoniewska kl. 6a
Natasza Słoniewska kl. 6a
Natasza Lipska kl. 6a
Matylda Mowlik kl. 6a
Zuzia Lulińska kl. 7a
Wiktoria Szubska kl. 7a
Natalia Tomicka kl. 6a
Hania Bożek kl. 6a
Kornelia Kawecka kl. 6a
Aleksandra Folusiak kl. 6a

 III miejsce
(drużynowo)
Słupska Olimpiada Młodzieży
w czwórboju lekkoatletycznym 

Amelia Kądziela kl. 6a

Konstanty Kurowski kl. 6d

Andrzej Domagała kl. 6e

I miejsce

I miejsce

III miejsce
Zawody la GP Słupska

 

 

Marta Szczudrawa kl. 8a   ( bieg 300 m )
Jakub Dusza kl. 8b    (bieg 300 m)
Oskar Kupaj  kl. 8a (bieg 300 m)
Julia Derda  kl. 8a  (rzut oszczepem)
Angelika Belkiewicz kl. 8a ( rzut oszczepem)
Jakub Dusza kl. 8b (bieg 1000 m)
Paweł Mielczarek  kl. 8b (skok w dal )
Jakub Mazuś kl. 8a (skok w dal) 
Paweł Mielczarek  kl. 8b  (bieg 100 m )
Jakub Mazuś  kl. 8a (bieg 100 m)
Karol Ilski  kl. 7a (bieg 100 m) 
Igor Wołosewicz kl. 8a ( rzut oszczepem) 

Sztafeta 4:100 m:
 M.Szczudrawa kl. 8a
 N.Sycha kl. 8a
 O. Cydzik kl. 8a
 H. Labryga kl.8a

I miejsce
I miejsce
III miejsce
II miejsce
III miejsce
I miejsce
I miejsce
III miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce

II miejsce

 

 

 

powered by social2s