NASZE SUKCESY

Rok szkolny 2020/2021

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE 

 PLASTYKA

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Zachowaj trzeźwy umysł . Wehikuł  czasu”

Nikola  Szubska 
3 a

Maciej Karpński 
3 a

Kinga  Gojżewska  3 a

Amelia Szczur 3d

Antonina Jórczykowska 3d

Weronika Kulińska 3d

Piotr Łach 3d

 WYRÓŻNIENIE

I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Prawa dziecka oczami dzieci –

Prawa dziecka według Korczaka

Julia  Gorzka  3 d

 

NAGRODA 

 

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Cztery pory roku w oczach dziecka -

Inne zimy, inne zabawy" 

Szymon Płaczek  3 d

Zuzanna Zych 3 d

WYRÓŻNIENIE

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

My jesteśmy radością „Mój pupil”

Kaja Głowania 3 a

Kinga Gojżewska 3 a

Szymon Foler 3 a

Laura Bajer 3 d

Szymon Płaczek
3 d

Tymoteusz Kisiel 3 d

Sebastian Szternel 3 d

Sara Frąckowiak
1 b

Natalia Puchalik
1 c

LAUREAT

WYRÓŻNIENIE

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Mój wymarzony lizak”

Piotr Łach 3 d

 LAUREAT

XVII Diecezjalny Konkurs Plastyczny

„Mój Kościół na Pomorzu”

Amelia Łach 1 c

Lena Białowąs 3 a

Paulina Tyloch 
3 a

LAUREAT

Wojewódzki Konkursu Plastyczno-Fotograficzny pt.

"MÓJ DOM"

Piotr Łach 3 d

Szymon Płaczek
3 d

Tymoteusz Kisiel 3 d

Lena Białowąs 3a

Oskar Małecki 3a

Liliana Kumpiń 3a

NAGRODA (foto)

WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy

XXV Pomorski Konkurs Plastyczny
„Jesień na Kaszubach”

Kategoria rysunek:

Alan Wieruszewski  2a

Lena Dziuba 2a

Kategoria malarska:

Lena  Fraszka  2a

 

I miejsce

III miejsce

 

III miejsce

 Pomorski Konkurs Plastyczny "Podróż na fali"

Piotr Łach 3d 


Stanisław Gregorek 3d

 nagroda główna
Radia Gdańsk

nagroda specjalna
Miasta Gdynia

Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Fotograficzny

"Mój Przyjaciel"

Piotr  Łach 3d

Szymon Płaczek 3d

Tymoteusz Kisiel 3d

  nagroda

wyróżnienie

kwalifikacja do wystawy

XV Ogólnopolski Konkurs Platyczny i Literacki pn.
"My jesteśmy radością - Ptaki cudaki"

Anastazja Petrusiewicz  3a

Lena Plewka  3a

Martyna Zabiegły 3d

Maja Masłowska 3d

 

    Nagrody

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Moja wymarzona złota rybka"

Przemysław Bukowski 1a

Helena Czekaj 1a

Artur Janik 1a

Hanna Kołodziejczak 1a

Anhelina Korolivska 1a

Maja Kotela 1a

Karolina Markowska 1a

Oskar Mikołajczyk 1a

Norbert Palczyński 1a

Maja Pruszyńska 1a

Alan Staciwa 1a

Bianka Stolarek 1a

Oskar Świebodziński 1a

Magdalena Wawrzynowicz 1a

Piotr Łach 3d 

Amelia Szczur 3d

Olaf Nadstawny 3d

Weronika Kulińska 3d

Stanisław Gregorek 3d

Szymon Płaczek 3d

Tymoteusz Kisiel 3d

Igor Gołaszewski 3d

Wiktor Andrzejczak 3d

Martyna Zabiegły 3d

Urszula Łapa 3d

Laura Bajer 3d

Weronika Witczak 3d

Mikołaj Mierzejewski 3d

Zuzanna Klimek 3d

 

wyróżnienie

III Wojewódzki Konkurs Recytatorsko - Plastyczny Poezji Wł.Broniewskiego, K.I.Gałczyńskiego i D.Wawiłow pn.
"Ocalić od zapomnienia"

Weronika Witczak 3d

Weronika Kulińska 3d

I miejsce

 

I miejsce

I Gminny Konkurs Filozoficzno-Plastyczny- Bajki Piquemal

Weronika Kulińska 3d

Amelia Szczur 3d

III miejsce

 

wyróżnienie

Międzynarodowy Polsko- Rosyjski Konkurs Plastyczny
"W krainie bajek"

Urszula Łapa 3d

III miejsce

 

   KONKURSY PRZEDMIOTOWE

NAZWA KONKURSU UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE

 Szkolny Konkurs Ortograficzny dla

uczniów klas III

Natalia Staśkiewicz 3c

Zofia Centkowska 3b

Maciej Karpiński

Alicja Domagała 3c

I miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Szkolny Konkurs Matematyczny
dla uczniów klas III

 

Weronika Witczak 3d

Zofia Centkowska 3b

Igor Gołaszewski 3d

Amelia Kaniowska  3b

Natalia Staśkiewicz 3c

 

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

Szkolny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy
dla uczniów klas II 

Orest Maksyśko 2c

Aneta Browka 2a

Jakub Łucyszyn 2a

Maria Janikowska 2a

I miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"Kangur 2021"

Piotr Łach 3d

Stanisław Gregorek 3d

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Literacki  
My jesteśmy radością- Ptaki cudaki

Martyna Zabiegły 3d

Piotr Łach 3d

nagroda

 

powered by social2s