NASZE SUKCESY

Rok szkolny 2022/2023

 

BIOLOGIA

     NAZWA KONKURSU    UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
 Pomorska Liga Zdaniowa z Biologii

  Oskar Kotela kl. 8e

 Kwalifikacja do etapu powiatowego

 Wojewódzki Konkurs z Biologii - etap szkolny

 Oskar Kotela  kl.8e

 Kwalifikacje do etapu rejonowego

 Wojewódzki Konkurs z Biologii - etap rejonowy

 Oskar Kotela kl. 8e

Kwalifikacje do etapu wojewódzkiego

 

HISTORIA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
  Wojewódzki Konkurs z Historii - etap rejonowy Andzrej Domagała kl. 8e kwalifikacje do etapu wojewódzkiego
  Wojewódzki Konkurs z Historii  - etap szkolny                                                                                            

 Andrzej Domagała kl. 8e                                              

 kwalifikacje do etapu rejonowego

 Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy
 o Słupsku i Regionie

Hanna Dąbrowska kl. 8e

Oskar Kotela kl. 7e

Gabriela Majchrzak kl. 8e

 

Hanna Dąbrowska kl. 8e

II miejsce

 

 

 

tytuł Mistrza wiedzy

   

 

 PLASTYKA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
XXVII Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach”

Weronika Kulińska kl.5d

 I miejsce

Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "GDY DOROSNĘ "

Lena Fraszka kl. 4a

Milena Wilkowska kl. 6e

Antonina Jórczykowska kl. 5d

Antonina Grochowska

Nikodem Zaremba

Natalia Petlakowska kl. 

Laura Bajer kl. 5d

Julia Mielewczyk kl. 6b

Nagroda

Nagroda dyrektora

wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Kwalifikacja do wystawy

Kwalifikacja do wystawy

Konkurs plastyczny pn.: „Grzyby – skarby natury naszych lasów”

Lena Orłowska kl. 6e

Lena Zagórowska kl. 6b

I miejsce

III miejsce

 

 

 

 

 

MUZYKA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE

30. Festiwal Piosenki Dziecięcej

i Młodzieżowej - MINIVOCAL 

Zespół urwisy w składzie:

Zuzia Piszko  kl. 5b

Hania Dudek  kl. 5c

Zuzia Walczak kl. 6a

Otylia Kwiecień kl. 6d

Paulinka Kamyszek  kl. 7a

Zoja Drzazgowska  kl. 8e

Natalia Florek  kl. 6a

Antosia Grzegorowska kl.  6e

Zosia Janikowska  kl. 6e

Lenka Orłowska  kl. 6e

 

Jlia Trofimowicz kl. 4a

I miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce ( solo)

 Międzyszkolny Konkurs Wokalny
pn. Wszystko można śpiewać (edycja jesienna)
Lena Plewka  kl. 5a

Hania Dudek kl. 5c

Zuzia Walczak kl. 6a

Otylia Kwiecień kl. 6d

Natalka Florek kl. 6a

Antosia Grzegorowska kl. 6e

Zosia Janikowska kl. 6e

Lenka Orłowska kl. 6e

nagroda 

 

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych
,,Do Hymnu’’
Uczniowie klas I - VII I miejsce
w województwie

  

FIZYKA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Pomorska Liga zadaniowa z Fizyki

Oskar Kotela kl. 8e

kwalifikacja do etapu powiatowego

 

 

 GEOGRAFIA

 

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Wojewódzki Konkurs z Geografii

Paweł Paziewicz kl. 7a

 kwalifikacja do etapu rejonowego

 XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu
„Ekologia w moim domu”

 Milena Wilkowska kl. 6e

 II miejsce

 

CHEMIA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Wojewódzki Konkurs z Chemii

Oskar Kotela kl. 8e

 kwalifikacja do etapu rejonowego

 Pomorska Liga zadaniwa z Chemii

Oskar Kotela kl. 8e

kwalifikacja do etapu powiatowego

 

 

 

FIZYKA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Pomorska Liga Zadaniowa z Fizyki

Oskar Kotela kl. 8e

 kwalifikacja do etapu powiatowego

 

JĘZYK POLSKI

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
„Méster Bëlnégò Czëtaniô”

Gabriel Kalejta kl. 6b

 II miejsce i kwalifikacja do etapu rejonowego

 „Méster Bëlnégò Czëtaniô”
etap rejonowy

 Gabriel Kalejta kl. 6b

Dyplom uznania

 

MATEMATYKA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Powiatowy Konkurs Matematyczny Wspaniała Siódemka
w Łupawie

Agata Orzechowska, kl. 8d

Szymon Syria, kl. 8d

Rozalia Kisielowska,  kl. 8a

Adam Nowak, kl. 6c

Zofia Janikowska, kl. 6e

Oskar Kotela, kl. 8e

Jakub Laskowski, kl. 8c

 kwalifikacja do etapu
rejonowego

 

INFORMATYKA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
Pomorska Liga Zadaniowa z Informatyki

Patryk Rosiak kl. 8f

 kwalifikacja do etapu powiatowego

 

 RELIGIA

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
XIX edycja diecezjalnego konkursu plastyczno-fotograficznego
"Mój Kościół na Pomorzu"

Blanka Baranowska kl. 8e

Hanna Dudek - kl.5c

Piotr Łach - kl.5d

Otylia Kwiecień -kl.6d

 laureatka

 laureatka

 laureat

 laureatka

 

 

INNE KONKURSY

     NAZWA KONKURSU      UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE
 III edycja Regionalnego Konkursu Fotograficznego pn.;
” Moje miejsce na ziemi – mój dom, mój region”

 Paweł Zarucki kl. 8c

I miejsce

 
  

 

 WYCHOWANIE FIZYCZNE

 

     NAZWA KONKURSU  UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIE

     Słupska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Dzieci

Tenis stołowy – dziewczęta

 

Bogdanowicz Sara  kl. 6d

Raubo Sara kl. 5b


 II miejsce 

Drużynowe biegi przełajowe – dziewczęta

Kaniowska Amelia kl.5b

Kowieska Nela kl.6e

Kozera Oliwia kl.7a

Kumpiń Liliana kl.5a

Litwin Natasza kl.6d

Ostrowska Zuzanna kl. 6e

Słomińska Martyna kl.6c

Szweda Jaśmina kl.6d

Tyloch Paulina kl.5a

Żurawska Hanna kl.7a

 I miejsce
Drużynowe biegi przełajowe - chłopcy

Gierek Filip kl.5a

Gołaszewski Igor kl.5d

Koleśnik Adam kl.6b

Kubiak Przemysław kl.6b

Okoński Dominic kl.6b

Pojnar Aleksander kl.6c

Taczała Dominik kl.5c

Tatarczany Wiktor kl. 6b

Wiśniewski Filip kl.5c

 I miejsce

Sztafetowe biegi przełajowe – dziewczęta

Kaniowska Amelia kl.5b

Kowieska Nela kl.6e

Kozera Oliwia kl.7a

Kumpiń Liliana kl.5a

Litwin Natasza kl.6d

Ostrowska Zuzanna kl. 6e

Słomińska Martyna kl.6c

Szweda Jaśmina kl.6d

Tyloch Paulina kl.5a

Żurawska Hanna kl.7a

 II miejsce

Sztafetowe biegi przełajowe – chłopcy

Gierek Filip kl.5a

Gołaszewski Igor kl.5d

Koleśnik Adam kl.6b

Kowalski Olivier kl.6c

Okoński Dominic kl.6b

Płaczek Szymon kl.5d

Pojnar Aleksander kl.6c

Taczała Dominik kl.5c

Tatarczany Wiktor kl. 6b

Wiśniewski Filip kl.5c

 I miejsce

Koszykówka 3x3 – dziewczęta

Bogdanowicz Sara  kl. 6d

Kaniowska Amelia kl.5b

Kowieska Nela kl.6e

Ostrowska Zuzanna kl. 6e

Raubo Sara kl. 5b

 II miejsce
Koszykówka 3x3 – chłopcy

Gołaszewski Igor kl.5d

Kisiel Tymoteusz kl.5d

Mierzejewski Mikołaj kl.5d

Płaczek Szymon kl.5d

 IV miejsce

         Słupska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Tenis stołowy – chłopcy

 

Barabasz Adam kl. 8e

Przyborek Adam kl. 8e

Wiśniewski Jakub kl. 8e

 II miejsce
 

Drużynowe biegi przełajowe – dziewczęta

 

Borusińska Agata kl.8d

Bożek Hanna kl.8a

Brac Hanna kl.7b

Dolna Oliwia kl.8a

Kawecka Kornelia kl.8a

Kwaśniewska-Suda Milena kl.8a

Majchrzak Gabriela kl.8a

Schulz Aleksandra kl.8d

Stasiło Aleksandra kl.7b

 III miejsce

Drużynowe biegi przełajowe – chłopcy

Bernat Piotr kl.8b

Domagała Andrzej kl8.e

Fiodorow Ksawier kl.7b

Kurowski Konstanty kl.8d

Lica Patryk kl.8d

Lisik Mateusz kl.8c

Łobza Stanisław kl.8c

Nowicki Kacper kl.8b

Przyborek Adam kl.8e

Wiśniewski Jakub kl.8e

 V miejsce

Sztafetowe biegi przełajowe – chłopcy

Bernat Piotr kl.8b

Domagała Andrzej kl8.e

Fiodorow Ksawier kl.7b

Kurowski Konstanty kl.8d

Lica Patryk kl.8d

Lisik Mateusz kl.8c

Łobza Stanisław kl.8c

Przyborek Adam kl.8e

Wiśniewski Jakub kl.8e

 VII miejsce

Koszykówka 3x3 – dziewczęta

Bożek Hanna kl.8a

Kisielowska Rozalia kl.8a

Kwaśniewska-Suda Milena kl.8a

Potomska Jessica kl.8f

 IV miejsce

Koszykówka 3x3 – chłopcy

Czajka Bartosz kl.8e

Kurowski Konstanty kl.8d

Łotysz Maksymilian kl.8d

Maćkowiak Oskar kl.8d

Syria Szymon kl.8d

 VI miejsce
Unihokej - chłopcy

Domagała Andrzej kl8.e

Fiodorow Ksawier kl.7b

Kurowski Konstanty kl.8d

Lica Patryk kl.8d

Lisik Mateusz kl.8c

Łobza Stanisław kl.8c

Przyborek Adam kl.8e

Wiśniewski Jakub kl.8e
 IV miejsce