Wrzesień upłynął w naszym przedszkolu na poznawaniu się nawzajem. Dzieci integrowały się podczas wspólnych zabaw zarówno w sali jak i na placu zabaw. Każdy dzień był wesoły i ciekawy, przyniósł coś nowego. Uczyły się właściwych zachowań, akceptacji, tolerancji i empatii, rozróżniania dobra od zła. Razem z wychowawcą został opracowany Kodeks Przedszkolaka, który zerówkowicze  obiecali przestrzegać. Dzieci chętnie uczestniczyły w różnorodnych zajęciach i zabawach dydaktycznych, które pozwalały na zdobycie nowych umiejętności i wiadomości. Szczególnie upodobały sobie zajęcia plastyczne oraz zabawy z chustą animacyjną. Dużo czasu spędziły bawiąc się na świeżym powietrzu. W tym miesiącu urodziny miał jeden z chłopców z grupy przedszkolnej, który poczęstował  pysznymi cukierkami wszystkie dzieci. Ostatnie dni września, w Święto Chłopaka chłopcy otrzymali słodycze i upominki.