Rok szkolny 2021/2022

Proponujemy naszym dzieciom udział  w zajęciach pozalekcyjnych  :    

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA I UZDOLNIENIA
UCZNIÓW W KLASACH I-III

 

L.p.

Rodzaj prowadzonych zajęć pozalekcyjnych

Nauczyciel prowadzący

  

     Sala

 

  Termin

1.

 Innowacja pedagogiczna dla uczniów klasy 1a pn. "Matematyczne przygody wśród przyrody"

 Anna Pluto-Prondzińska  12  poniedziałek,
11.45-12.30

2.

 Koło taneczne "Po prostu tańcz"

 Katarzyna Miszta

Anna Witczak

 mała sala

gimnastyczna

 piątek,
11.45-12.30

3.

 "Sprawne ręce mam, wszystko zrobię sam"

 Agata Andrzejczak

Małgorzata Romańczuk

 9  poniedziałek,
12.45-13.30

4.

 Zajęcia plastyczne z elementami ekologii pn.  "Plastycznie i ekologicznie"

 Magdalena Wilkowska  9

 środa,
12.45-13.30

5.

 "Łamigłowki mądrej główki" - rozwijanie zainteresowań i zdolności matematycznych uczniów klas drugich z wykorzystaniem technologii informacyjnej

 Anna Staszyńska  14

 piątek,
11.45-12.30

6. "Mały matematyk" - koło dla uczniów klas III Elżbieta Musznicka 12

piątek,
12.45-13.30

7.

 "Magiczny świat wyobraźni" - rozwijanie kreatywności uczniów klas I-III poprzez sztukę

 Marlena Górecka

Katarzyna Butwin

 1

 czwartek,
13.40-14.25

8.

 "Ortograficzne zmagania" - rozwijanie
i doskonalenie 
umiejętności ortograficznych uczniów klas III
 Renata Bugiel  9  czwartek,
12.45-13.30
 9.  Gry zespołowe - koło sportowe dla uczniów klas III  Elżbieta Musznicka  mała sala 
gimnastyczna
 czwartek,
11.45-12.30
10. "Mały przyrodnik" - koło dla uczniów klas III Elżbieta Musznicka 12  


ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE W KLASACH I-III

 

Lp.

Klasa

Nauczyciel prowadzący

 

     Sala        

 

       Termin

1.

 IIa

 Anna Witczak

     13

 środa, 11.45-12.30 

2.

 IIb

 Marzanna Wróblewska      6  wtorek, 13.40-14.25

3.

 IIc 

 Anna Staszyńska     13  wtorek, 11.45-12.30

4.

 II d

 Agata Andrzejczak      6  środa, 12.45-13.30

5.

 IIIa

 Elżbieta Musznicka     12  środa, 13.40-14.25

6.

 IIIb

 Marlena Górecka      1  czwartek, 12.45-13.30

7.

 IIIc

 Renata Bugiel      9  wtorek, 13.40-14.25

 

 

 

 

 

          


 

                        

 

               



 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

powered by social2s